4:5
    Antonín NOSEK
    (Koníř)

Vlci SFbK Frýdlant - TJ Sokol Koberovy - Stará garda 4:5
branky: 4. Vojtěch Roubal, 27. Milan Pleštil, 33. Jiří Heinzl, 45. Antonín Nosek - 10. Václav Hartl, 20. Tomáš Mašek, 26. Josef Pelikán, 40. Jan Cvrček, 42. Daniel Činovec; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Jiří Pánek 35 - Ondřej Brunclík 19; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:13
44:59 Opravdu vyhrocený závěr. Koberovští borci to naštěstí zvládli.
44:57 Nervozita roste ... Rozehra hostů na půlce
44:54 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 4:5
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #9 Antonín Nosek, asistoval #68 Leoš Koníř (4:5)
44:51 Rozehra hostů z rohu.
44:25 Opět šance hostů. Zvoní tyč.
43:45 Hosté jsou teď ve velkém tlaku. Střela, Brunclík chytá.
43:15 Závar před koberovskou brankou končí výhozem do bezpečí.
42:35 Powerplay .... Hosté odvolávají golmana a zkoušejí to v šesti.
42:32 Timeout Vlci SFbK Frýdlant
42:32 Tajm hostů. Uvidíme co si na Koberovské borce přichystali.
42:20 Koberovy jsou při chuti a posílají do útoku co jde.
41:43 GÓL TJ Sokol Koberovy - Stará garda! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #71 Daniel Činovec bez asistence (3:5)
41:43 Činovec to vzal na sebe. Seběh s míčkem od mantinelu do středu hřiště a tzv. teploměr.
41:15 Velká šance hostů. Brunclík připraven.
40:58 Šanci hostí ukončuje hráč v koberovském brankovišti. Rozehra Koberovy
40:25 Šance Cvrčka z útočného rohu.
39:55 Protiútok hostů chytá Brunclík.
39:45 GÓL TJ Sokol Koberovy - Stará garda! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #23 Jan Cvrček, asistoval #10 Václav Hartl (3:4)
39:45 Kombinace jako z exibice a Cvrček dává gól do prázdné.
39:41 Stále 49 vteřin přesilovky.
39:25 Dobrá akce od Čejchana nekončí golem.
39:15 Domácí v tlaku.
38:30 Vyloučen hráč #21 Arkadiusz Skórski družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za špatné střídání
38:30 Všímavý rozhodčí rychle spočítal hráče na hřišti. Tady něco nesedí. Hosté hráli v šesti.
38:10 Zvoní tyč za Bunclíkem.
37:53 Hosté mají volný úder na půlce.
37:20 Předseda proběhl celé hřiště a zakončil na zadní tyč. Bohužel ji o několik cm netrefil a střela šla vedle.
36:45 Protiútok Koberov. Pelikán neproměnil.
36:30 Čejchan se zdá stále trochu otřesen.
35:40 Zdá se, že si domácí nechali koncovku pro fanoušky a napínají nás s vyrovnaným stavem. Uvidíme co nám předvedou.
35:20 Srbek útočí. A rozehra hostů.
35:00 Hosté v plném počtu.
34:48 Krátké přerušení pro výpadek pojistek.
33:55 Domácí teď propadli a hráč hostí byl sám na golmana. Prázdnou bránu však přehodil.
33:00 Cvrček nevybraným způsobem dohrál hráče hostí. Ten mu však oplatil s větším zapálením a tak si jde na 2 minuty posedět na trestnou.
32:55 Vyloučen hráč #55 Alexandr Romaněnko družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za hrubost
32:42 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 3:3
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #33 Jiří Heinzl, asistoval #22 Tomáš Křiklava (3:3)
32:30 Další akce hostů a střela vyražená golmanem mimo branku.
31:50 Hosté jsou nyní v tlaku. Střela byla sražena golmanem.
31:10 Hosté v šanci, trefují branku z boku a domácí získávají míček
31:00 Zatím jsme neviděli akci hodnou komentáře.
30:00 Střely ve 2. části: 6:15
29:59 Dlouhý nához od M. Fabiána a Mašek v šanci. Dva soupeři ho, ale odzbrojili.
29:20 Střela Činovce od mantinelu. Bohužel nikdo nebyl před brankou a brankář domácích si ji vyloženě vychutnal.
28:55 Střela hostů zblokována koberovským golemem M. Fabiánem. Přes tohoto hráče jen tak někdo neprojde.
28:43 Krásná akce Hartla a Fabiána T. končí na tyčce.
28:20 Teď se hraje nahoru dolu .... Jeden protiútok za druhým.
27:20 Závar před Koberovskou brankou málem skončil golem. Na poslední chvíli situaci zachraňuje M. Fabián.
26:50 Hráč hostí na střídačce uznal, že gol padl vysokou holí. Rozhodčí se zeptal, zda chce být férový a odvolat ho. S tím však hráč nesouhlasil.
26:49 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 2:3
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #82 Milan Pleštil, asistoval #33 Jiří Heinzl (2:3)
26:42 Nahazovaný balon ztečovaný do branky. Domácí reklamují vysokou hůl.
26:25 Dlouhý balon na Fabiána T., bohužel špatně pokryl míček.
25:40 Skóre je 3:1 a domácí jsou při chuti.
25:27 GÓL TJ Sokol Koberovy - Stará garda! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #68 Josef Pelikán, asistoval #10 Václav Hartl (1:3)
25:27 Přesilovku Koberov proměňuje Pelikán.
24:50 Čejchan je tvrdý borec z Vrátu a vrací se do hry. Na jeho chování je však znát, že ho bolí hlava a krk. To ho, ale nemůže zastavit.
24:01 První přesilovka domácích. Snad ještě Čejchana uvidíme v zápase.
24:00 Vyloučen hráč #68 Leoš Koníř družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za hrubost
24:00 Takzvaně faul na vězení předvedl hráč hostí. Poslal Čejchana hlavou proti zdi.
23:45 Koberovy přidávají na obrátkách, ale i přesto se Frýdlant dostává do akcí.
23:23 Sporná situace u mantinelu, ale rozhodčí má jasno. Domácí borec se s tímto verdiktem musí smířit. Rozeha hostů.
22:50 Další útok se valí na hosty. Střela končí v rukou golmana.
22:00 Mašek lítá jak motorová myš. Bohužel nemá komu přihrát.
20:45 Pelikán na Hartla, ten na Fabiána T., který však netrefil prázdou pránu. Tohle může domácí hodně mrzet.
20:05 Velká šance hostů končí nepřesnou přihrávkou
19:45 Sekaná na polovině hřiště. Oba stejně.
19:12 GÓL TJ Sokol Koberovy - Stará garda! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #7 Tomáš Mašek, asistoval #23 Jan Cvrček (1:2)
19:12 Dlouhý sprint po mantinelu a střela na zadní tyč to je recept od Maška na golmana soupeřů.
19:12 Šance domácích končí golem T. Maška.
18:50 Rozehra J. Cvrčka končí na holi soupeře.
18:47 Domácí dostřídávají.
18:05 Další šance domácích v oslavbení. Nebezpečí pro hosty zaželnal jejich bek.
17:42 Na pomoc mu přispěchal Pelikán a sbírají cenné vteřinky z oslabení
17:30 Skvělé pokrytí balonku nám předvádí domácí borec T. Fabián.
17:20 Vrácená výhoda, Koberovy rozehrávají z rohu.
16:45 Domácí se i přes oslabení dostali do šance. Střelu golman vyrazil.
16:17 Vyloučen hráč #2 Michal Fabián družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 2 minuty za hrubost
16:17 Vyloučen hráč domácích M. Fabián za dohrání soupeře u mantinelu.
16:10 Fabián T. na čele útoku.
15:25 Domácí do toho šlápli a již 2x otestovali golmana hostí, ten byl však připraven.
15:00 Oba celky připraveny. Koberovy změnili zahajovací sestavu, tentokrát jsou na beku Fabián M. a Čejchan.
15:00 Střely v 1. části: 7:12
14:59 Domácí Koberovy zatím přehrávají Frýdlant, i když skóre je vyronané.
14:00 Předseda otestoval tvrdost palubovky. Vše v pořádku, hra může pokračovat.
13:30 Krásný seběh Čejchana do středu hřiště a přihrávka od Pelikána. Střela končí na mantinelu.
13:15 Rozehra domácích z rohu.
12:55 Akce vedená Cvrčkem končí střelou od Čejchana z poloviny hřiště.
12:15 Akce hostů zažehnána P. Srbkem
11:44 Hosté opět pálí vedle. Ostřelují Brunclíkovu branku jak Němci Stalingrad.
11:31 Vancl najivně vyběhl ze střídačky proti soupeři. Šance pro hosty z toho však nebyla.
10:55 Pokažená přihrávka na domácí polovině Koberov, naštěstí nebezpečí zažehnáno Čílou.
10:20 Střídání na obou stranách a rozehra Koberov od mantinelu. Fabián M. střela vedle.
10:05 Koberovy opět tlačí. Je to jejich klasická bojovná hra.
09:52 GÓL TJ Sokol Koberovy - Stará garda! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda vstřelil #10 Václav Hartl, asistoval #68 Josef Pelikán (1:1)
09:52 Akce Hartl, Pelikán, Hartl končí gólem. Z hlediště je slyšet "Předseda útočí.".
09:21 Rozehra hostů. Příhra a střelu schytal vlastní hráč před brankou.
08:33 Dobrý seběh P. Srbka na střed hřiště a přihrávka z rozehry z rohu. Střela je zblokována.
08:00 Koberovy zavřeli soupeře na útočné polovině. Tvrdá střela H. Cvrčka vyražena do hřiště. Protiúok na druhou stranu O. Brunclík naštěstí vychytal.
07:15 Koberovy útočí. Pokus předsedy zpozabrány nevyšel.
06:35 Pěkná akce vedená H. Cvrčkem koní střelou sraženou za mantinel.
05:50 Bohužel zatím nevidíme od domácích typickou hru. Koberovy se na začátku utkání trápí.
05:22 Domácí v plném počtu.
05:15 Protiútok domácích končí střelou vedle.
04:43 Další střela hostů, golman vyráží.
04:03 Hosté v tlaku ale domácí srdnatě brání. Další střela od hostů vedle.
03:25 Sporná situace u mantinelu končí vyloučením M. Fabiána.
03:21 Vyloučen hráč #2 Michal Fabián družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 2 minuty za bránění ve hře
03:14 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 1:0
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #17 Vojtěch Roubal, asistoval #68 Leoš Koníř (1:0)
03:14 Rychlý útok od branky hostí končí střelou na zadní tyč. Gol.
03:04 První střela hostí v přesilovce letěla 2 metry mimo kasu.
02:32 Vyloučen hráč #23 Jan Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy - Stará garda na 2 minuty za hrubost
02:32 Máme tu první vyloučení, bohužel na straně domácích. Vyloučením je koberovský tvrďák Honza Cvrček.
02:00 Protiútok hostí, ale nikdo hráče č 16 nepodpořil.
01:40 Tvrdá střela od Činovce.
01:10 Domácí na útočné polovině.
00:40 První šance na straně hostí končí vedle.
00:01 A máme tu začátek utkání
00:00 Zahajovací sestava domácích ve složení: Hartl, Fabián, Pelikán, Srbek, Cvrček J.
00:00 Zní nám úvodní siréna a na hřiště pomalu nastupují hráči hostí. Domácí zahajují klasických pokřikem "ein, zwei, drei Hasselhoff!" ... Čekáme na oblečení rozhodčích.
00:00 Na hřišti vydíme domácí borce při rozchytání golmana Ondry Brunclíka, který obnovil svou kariéru po zranění kolene.
00:00 Odpočet ukazuje 2 minuty do začátku utkání.
00:00 Dnešní zápas je plný hvězd. Za domácí Koberovy nastupují legendy světového formátu Michal Fabián, Tomáš Fabián, Josef Pelikán a mnozí další. Zdá se, že se toto utkání zapíše mezi zápasy All stars. Doufáme v množství gólů a parádních situací ze strany celku pod vedením předsedy a kapitána, besedického rodáka Václava Hartla. Také zde vydíme návrat legendy Koberov Daniela Činovce, alias Bédy, který dříve nastupoval s číslem 19, nyní s dresem číslo 71.