2:3
    Martin ZRALÝ
    (Lokaj)

Sokol Rudná - FBC Kutná Hora - Černí 2:3
branky: 12. Adam Vojáček, 24. Adam Vojáček - 2. Ondřej Lokaj, 9. Matěj Kůrka, 26. Martin Zralý; rozhodčí: Štěpán Weber - David Podařil; vyloučení: 0 + Jakub Havlín 5:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Marek Maňas ? - Jakub Hyhlík ?; po třetinách: 1:2, 1:1
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Komentář trenéra domácího týmu Sokol Rudná Kryštofa Kříže: Tak určitě. Vyrovnaný zápas plný emocí a zlomených hokejek. O výsledku nakonec rozhodlo, že dal soupeř o gól víc. I to se někdy může stát. Děkujeme soupeři za zápas.
25:11 Timeout pro Sokol Rudná, s čím přijdou pánové Šmíd a Kříž.
25:11 Po střele Lokaje se odraženému míčku dostal Zralý a zvyšuje na 3:2 v závěru zápasu.
25:10 Timeout Sokol Rudná
25:10 GÓL FBC Kutná Hora - Černí! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #5 Martin Zralý, asistoval #77 Ondřej Lokaj (2:3)
23:50 Další z hráčů Kutné Hory je ošetřován.
23:03 Vojáček přidává svůj druhý gól. Uvidíme hattrick?
23:02 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #56 Sebastián Semerád (2:2)
21:40 Hyhlík stále drží svůj tým, tentokrát zneškodnil střelu Havlína i dorážku Jurenky.
20:10 Kůrka byl sám před bránou naštěstí pro Rudnou nedokázal míček zpracovat.
19:15 Hyhlík si připisuje další zákrok, tentokrát likviduje střelu Bařiny.
18:30 Po dohraném souboji od hráče Kutné Hory leží Semerád na zemi. Tento zápas se nám začíná přiostřovat. Doufejme, že se nakonec obejde bez zranění.
17:10 Hyhlík zneškodnil prudkou střelu Šimíka. A drží tak svůj tým ve vedení.
16:49 Hráč Kutné Hory leží po ostrém střetu na zemi. Snad bude v pořádku.
14:50 Vojáček z dobré standartky na středu hřistě trefuje pouze hráče ve zdi a nepřidává, tak svůj druhý gól v tomto zápase.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:51 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #77 Jakub Havlín (1:2)
08:58 GÓL FBC Kutná Hora - Černí! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #10 Matěj Kůrka, asistoval #4 Štěpán Blahník (0:2)
06:10 Vyloučen hráč #77 Jakub Havlín družstva Sokol Rudná na 5 minuty za hrubost
01:23 GÓL FBC Kutná Hora - Černí! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora - Černí vstřelil #77 Ondřej Lokaj, asistoval #26 Filip Toman (0:1)