2

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Česká Lípa white - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
branky: 4. Mikeš Motejzík, 22. Ondřej Martinec - 5. Václav Babík, 6. Adam Neubauer, 6. Josef Gazda, 19. Tobiáš Plaček, 22. Adam Neubauer, 27. Erik Tomaško, 27. Sebastián Hachlica, 28. Vojtěch Podešva; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Šimon Záruba 8, Marek Meďáš 6 - Samuel Altmann 6; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:4
30:00 Komentář domácích Motejzík Štěpán (Trenér): Bohužel jsme se nedostali do zápasu. Chyběla větší síla na míčku a odvaha. Obojí musíme do dalšího průběhu turnaje zlepšit.
30:00 Komentář hostů Šmerda Petr (Trenér): Oproti prvnímu zápasu diametrálně odlišný výkon, zodpovědný do obrany. Zlepšujeme se.
30:00 Střely ve 3. části: 5:9
30:00 Ukončení 3. části
28:11 Česká Lípa si ještě vyzkouší přesilovku
28:10 Timeout FBC Česká Lípa white
28:10 Vyloučen hráč #66 Václav Babík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
27:25 Vítkovice dávají 3 góly rychle za sebou a o vítězi tohoto utkání je rozhodnuto
27:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Vojtěch Podešva, asistoval #14 Filip Peterek (2:8)
26:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #66 Václav Babík (2:7)
26:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško bez asistence (2:6)
24:26 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
21:41 Česká Lípa se ale rozhodně nevzdává a rychle odpovídá
21:40 GÓL FBC Česká Lípa white! 2:5
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #89 Lukáš Šindelář (2:5)
21:13 Vítkovice začaly třetí třetinu lépe a dostávají se do pohodlného čtyřbrankového vedení
21:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #8 Tobiáš Plaček (1:5)
20:01 Úvodní bule pro Českou Lípu
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Marek Meďáš družstva FBC Česká Lípa white
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 1:6
20:00 Ukončení 2. části
18:43 Po neustálém tlaku dokázaly Vítkovice ještě ke konci třetiny vstřelit svůj 4. gól
18:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Tobiáš Plaček, asistoval #22 Jakub Slíva (1:4)
07:46 Česká Lípa bude mít k dispozici 2 minuty početní výhody
07:45 Vyloučen hráč #48 Adam Neubauer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:32 Neskutečná otočka v podání Vítkovic!
05:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Josef Gazda, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:3)
05:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer bez asistence (1:2)
04:41 Vítkovice využívají přesilovku a vyrovnávají stav utkání!
04:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #20 Tomáš Sobek (1:1)
03:36 Česká Lípa hraje sice oslabení, ale i přesto dokázala vstřelit první branku zápasu!
03:35 GÓL FBC Česká Lípa white! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (1:0)
03:03 Vyloučen hráč #88 Radek Matouš družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost
02:00 Vítkovice už zaznamenaly první střelecký pokus
00:01 Úvodní bule pro Českou Lípu