(Hachlica)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Vsetín 10:4
branky: 3. Ondřej Pařenica, 4. Jakub Rohel, 9. Ondřej Pařenica, 13. Václav Babík, 20. Lukáš Bartl, 23. Jakub Rohel, 24. Ondřej Pařenica, 28. Filip Peterek, 29. Filip Peterek, 30. Josef Gazda - 12. Matěj Šebesta, 14. Adam Pavlačka, 22. Jan Legát, 25. Martin Kovář; rozhodčí: Daniel Suchý - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: David Tobola 14 - Ondřej Mikeš 4, Matěj Loučka 2, Lukáš Mucska 7; po třetinách: 3:0, 2:2, 5:2
30:00 Komentář domácích Rohel Michal (Vedoucí): Výborný týmový výkon. Jsem rád, že naše forma má stoupající tendenci. Děkuji soupeři a výborným fanouškům.
30:00 Komentář hostů Legát Václav (Vedoucí): Gratulace soupeři, byly nad naše síly. Kombinace a nasazení soupeře jsme špatně četli. Zkusili jsme se vrátit do zápasu, což se nám povedlo, pak přišly neproměněné šance a inkasovali jsme. Zkusili jsme hru v šesti na konci zápasu, ale inkasovali jsme znovu. Nevadí, jdeme dál.
30:00 Střely ve 3. části: 7:9
30:00 Ukončení 3. části
29:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Josef Gazda, asistoval #25 Sebastián Hachlica (10:4)
28:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (9:4)
27:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #66 Václav Babík (8:4)
27:14 Timeout Florbal Vsetín
27:14 Vsetín hraje bez brankáře
25:49 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
24:57 Vsetín kombinuje za bránou hostů, kteří se dostali na balón a zakládají rychlý protiútok
24:05 GÓL Florbal Vsetín! 7:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #33 Adam Pavlačka (7:4)
23:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica bez asistence (7:3)
23:15 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
23:02 Po souboji na polovině hřiště se odráží míč na florbalky Vítkovic
22:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #14 Filip Peterek (6:3)
21:58 GÓL Florbal Vsetín! 5:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #19 Matyáš Fusek (5:3)
21:50 Florbal Vsetín se na začátku třetí části drží u balónu na útočné polovině
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 8:7
20:00 Ukončení 2. části
19:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Vlastní branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #21 Lukáš Bartl (5:2)
18:19 Vsetín ubránil oslabení a už hraje v plném počtu
16:20 Vítkovice budou hrát 2 minuty přesilové hry
16:19 Vyloučen hráč #18 Matěj Šebesta družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
13:37 Vsetín se vrací do zápasu!
13:36 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #23 Jan Legát (4:2)
12:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #33 Jakub Rohel (4:1)
12:13 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Loučka družstva Florbal Vsetín
11:20 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #30 Adam Hegar (3:1)
10:01 Úvodní bule pro Vítkovice
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 6:2
10:00 Ukončení 1. části
08:12 Vítkovicím stačilo 11 vteřin a už využívají početní výhodu!
08:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica, asistoval #66 Václav Babík (3:0)
08:01 Vítkovice ubránily oslabení a ještě k tomu si zahrají přesilovku
08:00 Vyloučen hráč #16 Martin Kovář družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:02 Uvidíme první vyloučení zápasu
06:01 Vyloučen hráč #66 Václav Babík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
03:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #86 Martin Hriško (2:0)
02:37 Favorité tohoto zápasu, SC Vítkovice, se dostávají do vedení!
02:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:0)
00:01 Úvodní bule pro Vítkovice