série

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha BLUE 4:5pn
branky: 3. Václav Babík, 18. Erik Tomaško, 22. Sebastián Hachlica, 25. Václav Babík - 7. Jan Krejča, 13. Jan Urych, 19. Jan Krejča, 29. David Janda, N Jan Urych; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 217; zásahy brankářů: David Tobola 12 - David Švehlík 3; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0
Komentář hostů Berka Jaroslav (Trenér): Několik šikovných hráčů soupeře a nezvyklý způsob hry spolu s tíhou momentu nám v některých chvílích zbytečně svazoval ruce. Jakmile jsme se přes to dokázali přenést, vytvořili jsme si poměrně dost zajímavých příležitostí k tomu, abych utkání rozhodli dříve. Nakonec jsme museli ukázat mentální odolnost a to jak v základní hrací době, tak i v nájezdech. Oboje jsme zvládli a těšíme se na finále.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #33 Jakub Rohel , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #87 Jan Urych a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #23 Ondřej Adamec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #15 Matyáš Malkus a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #7 Erik Tomaško a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #56 Jan Krejča , ale gól nevstřelil.
35:00 Sparta postupuje do finále!
35:00 Zahájena trestná střílení
35:00 Střely v prodloužení: 0:2
35:00 Ukončení prodloužení
34:50 O vítězi nerozhodlo ani prodloužení, proto příjdou na řadu nájezdy!
30:00 Ukončení 3. části
28:29 Je vyrovnáno! Vítkovice nezvládnuly závěrečný tlak Sparty a vypadá to, že se bude prodlužovat!
28:28 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #44 David Janda, asistoval #56 Jan Krejča (4:4)
27:59 Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
26:00 Utkání je neskutečně vyrované, oba týmy si zaslouží postup
24:49 Babík posílá svůj tým do vedení po krásné střele do šibenice!
24:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (4:3)
21:30 Vítkovice vstoupily do třetiny skvěle a vstřelily vyrovnávací branku! Tohle bude ještě drama!
21:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #23 Ondřej Adamec (3:3)
20:01 Úvodní bule pro Spartu
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 3:5
20:00 Ukončení 2. části
18:12 Ještě před koncem druhé třetiny se dokázala Sparta opět dostat do vedení!
18:11 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #56 Jan Krejča, asistoval #68 Lukáš Mitera (2:3)
17:04 Tentokrát ve svém oslabení udeřily Vítkovice! Máme tu vyrovnáno!
17:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #8 Tobiáš Plaček (2:2)
15:13 Sparta bude mít k dispozici další 2 minuty přesilové hry
15:12 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
12:42 Sparta využívá přesilovku a otáčí vývoj zápasu!
12:41 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #17 Ondřej Vopička (1:2)
12:16 Uvidíme první vyloučení zápasu, Sparta bude mít šanci dostat se do vedení
12:15 Vyloučen hráč #25 Sebastián Hachlica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
12:00 Odložené vyloučení jednoho z hráčů Vítkovic
10:01 Úvodní bule pro Spartu
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 1:4
10:00 Ukončení 1. části
08:00 Skvělá divácká kulisa! Oba kotle fandí ze všech sil!
06:19 Sparta vyrovnává!
06:18 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 1:1
04:00 Utkání má parametry semifinále MČR a je velmi vyrovnané a vyhrocené!
02:16 Vítkovice vstoupily do zápasu lépe než soupeř a dostávají se do vedení!
02:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #33 Jakub Rohel (1:0)
00:01 Úvodní bule pro Vítkovice