Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Tatran OC Šestka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
branky: 7. Matyáš Polidar, 24. Jan Škácha, 25. Šimon Ohanka, 27. Šimon Ohanka - 2. Adam Neubauer, 5. Štěpán Kowalik, 8. Martin Hriško, 9. Václav Babík, 15. Václav Babík; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 123; zásahy brankářů: Filip Juzl 4, Viktor Dvořák 7 - Samuel Altmann 9; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:0
30:00 Střely ve 3. části: 5:6
30:00 Ukončení 3. části
29:50 Vítkovice jsou třetí!
29:28 Timeout Tatran OC Šestka Střešovice
28:00 Gólman Tatranu drží naděje svého týmu!
26:23 Bude to ještě drama! Tatran přidává kontaktní branku!
26:22 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 4:5
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #69 Šimon Ohanka, asistoval #84 Matúš Fiam (4:5)
26:06 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
26:00 Parádní zákrok gólmana Vítkovic!
24:15 Tatran se vrací do zápasu! Ješté má dost času na comeback!
24:14 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #69 Šimon Ohanka, asistoval #13 František Vladimír Žilka (3:5)
23:23 Tatran poprvé využívá přesilovku!
23:22 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #46 Jan Škácha, asistoval #69 Šimon Ohanka (2:5)
23:02 Tatran bude mít další šanci něco udělat s výsledkem, protože bude hrát další přesilovku
23:01 Vyloučen hráč #10 Pavel Němec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
21:13 Vítkovice ubránily početní výhodu soupeře a hrají zase v pěti
20:01 Úvodní bule pro Tatran
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 3:2
20:00 Ukončení 2. části
19:14 Tatran bude mít k dispozici přesilovku 5 na 3!
19:13 Vyloučen hráč #88 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
18:38 Střídání brankáře. Nový brankář #61 Viktor Dvořák družstva Tatran OC Šestka Střešovice
18:38 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry
17:00 Vítkovice vytváří mohutný tlak na Tatran, který poslední minuty jenom brání
14:49 Vítkovice přidávají další gól! Už vedou o 4 branky!
14:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #88 Štěpán Kowalik (1:5)
12:00 Utkání nabírá na obrátkách!
10:01 Úvodní bule pro Vítkovice
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 5:8
10:00 Ukončení 1. části
08:36 Vítkovice odskakují do tříbrankového vedení!
08:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #14 Filip Peterek (1:4)
07:02 Vítkovice potvrzují svoji dominanci na hřišti a přidávají další gól!
07:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #66 Václav Babík (1:3)
06:33 Tatran dává první gól v zápasu!
06:32 GÓL Tatran OC Šestka Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil #71 Matyáš Polidar, asistoval #12 Daniel Pavlac (1:2)
04:59 Vítkovice zvyšují vedení! Tatran musí přidat!
04:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik bez asistence (0:2)
01:15 Vítkovice vstoupily do zápasu o dost lépe než jejich soupeř a po úvodním tlaku se ujímají vedení!
01:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #7 Erik Tomaško (0:1)
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u zápasu o 3. místo letošního MČR starších žáků. Na zimáku v Novém Městě nad Metují se utká Tatran Střešovice a SC Vítkovice. Očekávejte vyrovnané utkání a boj do posledních vteřin!