2
    Daniel KAPL
    zdržování hry

FBC ZŠ Uničov - FBC Mohelnice 5:4
branky: 1. Michal Filip, 14. Karel Kamberský, 27. Jan Zajíček, 30. Michal Horák, 32. Karel Kamberský - 3. Jan Vykydal, 6. Jan Vykydal, 10. Josef Mekyska, 14. Daniel Kapl; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 2:4 + Tomáš Mekyska 4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Viktor Sova ?, Jakub Zedník ? - Jan Holátko -5; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:0
36:00 Komentář hostů Lukas Radim (Trenér): Přes vlažný start utkání jsme se zvládli vrátit do zápasu a první dvě třetiny jsme byli ve vedení. V poslední třetině jsme vlivem častého vyloučení ztratili celé utkání. Kluci na hřišti nechali všechno a znovu děkujeme všem v hledišti. Byli jste úžasní. Dva týdny pauza a jedeme na final four, kde snad hodíme prohru za hlavu a pojedeme dál. FBC Mohel!
36:00 Ukončení 3. části
33:17 Vyloučen hráč #31 Daniel Kapl družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zdržování hry
31:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský bez asistence (5:4)
30:28 Vyloučen hráč #11 Martin Majda družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
29:21 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #15 Michal Horák, asistoval #38 Martin Bednář (4:4)
26:04 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #31 Jan Zajíček, asistoval #82 Karel Kamberský (3:4)
24:56 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2+2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
16:16 Vyloučen hráč #79 Tobiáš Svozil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
13:59 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jakub Zedník družstva FBC ZŠ Uničov
13:58 GÓL FBC Mohelnice! 2:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #31 Daniel Kapl, asistoval #13 Alex Vytopil (2:4)
13:27 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #31 Jan Zajíček (2:3)
12:36 Vyloučen hráč #11 Jan Vykydal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:26 Vyloučen hráč #66 Petr Bílek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
09:34 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #83 David Horák (1:3)
08:56 Vyloučen hráč #16 Ondřej Juračka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
05:14 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #79 Tobiáš Svozil (1:2)
02:34 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #11 Jan Vykydal, asistoval #44 Tomáš Mekyska (1:1)
00:41 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #77 Michal Filip, asistoval #82 Karel Kamberský (1:0)
00:21 Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov neproměnil #31 Jan Zajíček.