• 44 43:20
    2:4
    ()

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC GEPARDI BRNO 2:4
branky: 2. Adam Joukl, 23. Adam Přikryl - 27. Štěpán Novotný, 31. Jan Kuchař, 39. Vít Štěrba, 44. Štěpán Novotný; rozhodčí: Šimon Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Mykhaylo Vasyliv ? - Šimon Chmela ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:3
45:00 Gepardi ovládli další vzájemný duel a na zápasy vítězí 3:0. Zápas to ale nebyl jednoznačný. Oba týmy se o výhru rvali až do konce. Děkujeme, že jste sledovali online a podpořili svého favorita. Doufáme, že dnes uvidíme více takovýchto zajímavých zápasů. Od onlinu se loučí Patrik Navrátil.
45:00 Je konec! Dnešní velmi vyrovnaný zápas ovládají gepardi výsledkem 4:2.
44:32 Rozehrávka pro gepardy ve středním pásmu.
43:20 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný bez asistence (2:4)
43:20 Horneti zkusili hru v 6 bez brankáře. Gepardi ale rychle získali balon a trefují prázdnou bránu.
42:49 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
42:49 zápas se začína přisotřovat a Plodík si bere taktický timeout.
41:42 Šance byla ale do sítě se nedostala. Hrajeme opět 5 na 5.
41:22 Horneti v 5. a zahrají si 20 sekundovou přesilovku.
39:42 Vyloučen hráč #88 Jakub Hladký družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:42 Faulu se nevyvarovali ani gepardi a hrát se bude zas 4 na 4.
39:22 Vyloučen hráč #99 Michael Horák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:22 Horák zkosil gepradského hráče na mantinel a půjde si sednout.
38:09 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #54 Vít Štěrba, asistoval #36 Ondřej Matula (2:3)
38:09 Gepardi ve hře 4 na 4 úspěšnější a ujímají se vedení!
37:09 Dobrovolný ani Vávra neudrželi emoce a oba si půjdou sednout na dvě minuty. Dle slov Gepardského obránce dostal prej nohou mezi půlky.
37:08 Vyloučen hráč #44 Marek Dobrovolný družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nesportovní chování
37:08 Vyloučen hráč #64 Martin Vávra družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování
36:34 Řehoř dostal přihrávku do předbrankového prostoru. Horneti ho označili jako hrozbu a hned tři obránci ho blokují.
35:00 Vojáček dostal přihrávku ze vzduch před bránu. Jeho backhand byl velké sousto pro brankáře gepardů. Nakonec ho ale dokázal spořádat a balon v síti nekončí.
34:02 Řehoř opět praktikuje taktiku běhání osmiček v útočném pásmu. Na dorostu mu to fungovalo, tak schválně jestli i dnes.
32:40 Horák přemýšlel, jestli vystřelí nebo nahraje, nakonec zvolil třetí variantu. A to ztratit balon.
31:45 Joukl a Neterted šli do přečíslení 2 na 1. Neterderův backhand byl ale zblokován.
30:52 Další nebezpečný útok gepardů.
30:15 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #55 Jan Kuchař, asistoval #91 Štěpán Dohnal (2:2)
30:15 Tak to byla velmi rychlá branka! Gepardi vyrovnávají zápas!
30:01 Neterder a Řehoř se utkali na úvodním bully třetiny. Řehoř úspěšnější.
30:00 Druhá třetina opět velmi vyrovnaná. Uvidíme co přinese třetí.
29:40 Gepardi kombinují v útočném pásmu a vysílají hned několik střel. Avšak brankář hornets do své svatyně nic nepouští.
27:50 Z obou střídaček se  ozývají zvuky. Emoce začínají bublat.
26:48 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #91 Štěpán Dohnal (2:1)
26:48 A gepardi přesilovku využívají! Dohnal poslal přihrávku Novotnému před bránu dává tak kontaktní branku!
25:54 Vyloučen hráč #8 Jiří Šafránek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zdržování hry
25:54 Šafránek odpálil balón na druhou stranu Brna a rozhodčí ho posílají na trestnou lavici za zdržování hry.
24:33 Přikryl posílá gepardského útočníka na zem, avšak čistým způsobem a hraje se dál. Z gepardské střídačky se ozývají hlasy nesouhlasu.
22:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Adam Přikryl bez asistence (2:0)
22:59 Velmi zvláštní branka! Přikryl nejdříve v sevření dvou gepardů vypadal tak, že asi půjde na výlet za mantinel, ale nějakým způsobem se z sevření dostal a procedil balon do brány!
21:16 Obě strany vytváří šance, ale v síti furt nic. Brankáři obou týmů se můžou pochválit. (Tu jednu branku zanedbáme)
19:20 Havlát se krásně nabídl před bránou a po přihrávce od Joukla vypálil. V síti ale balon nekončí.
18:11 Havlát v nepezpečném prostoru s balonkem. Střela ale byla zas zblokována.
17:33 Strakova střela zblokována.
17:06 Šance jsou ale v síti zatím nic nekončí.
15:50 Neterder poslal přihrávku na Šafránka. Málem se k němu dostala, jeden  gepardský obránce přihrávku zhatil a zabránil tak defakto nájezdu.
15:10 První akce končí v outu a gepardi budou rozehrávat u branky hornetů.
15:00 První třetina zatím vyrovnaná. Uvidíme co ukáže druhá.
15:00 Po skončení první třetiny probíhají (jak už to bývá) reklamace u rozhodčích.
14:43 Faul v  rohu u branky gepardů znamená volný úder pro gepardy.
13:20 První střídaní dostyho a hned nasadil královský gajdy.
13:00 Jedovatá střela gepardů, avšak nic s čím by se brankář hornets neporadil.
12:26 Řehoř se vybízel před bránou hornetů, avšak přihrávka k němu nedošla.
11:40 Šafránkův blok rozveselil celou halu.
10:20 Havlát a Štěrba se při souboji v sobě zasekli a oba spadli. Následně se po sobě chvíli váleli, když se pokoušeli vstát.
09:20 Joukl vyslal nebezpečnou střelu od mantinelu. Brankář ale včas zasáhl.
08:10 Ondruš prověřil gepardského brankáře střelou ze středu. Golman byl ale pozorný a střelu likviduje.
07:25 Dohnal poslal nebezpečnou přihrávku na Novotného před bránou, ten ale minul.
06:40 Nebezpečná akce gepardů. Střela z blízky nakonec končí u golmana.
06:13 Vávra hledal Havláta na středu. Obrana gepardů ale přihrávku zblokovala.
04:55 Novotného přihrávka na střed byla zastavena Vojáčkem. Ten ji ale nedokázal zpracovat a balon si opět přebýrají gepardi.
03:42 Horneti zvládli press gepardů a jdou v klidu střídat.
01:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #19 David Vojáček (1:0)
01:48 A přesilovka je využita! Vojáček poslal krosovku z od mantinelu na Joukla na druhém mantinelu, který jasně zavěsil pod víko. 1:0
01:18 Horneti kombinují ve středním pásmu.
00:27 Vyloučen hráč #91 Štěpán Dohnal družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za zvedání florbalky
00:27 Během psaní prvních řádku onlinu přišlo hned první vyloučení.
00:05 Vavroš dává týmu jasný pokyn. "borci na špičkách!.
00:01 Úvodní bully pro gepardi.
00:00 Hráči se už sestavují na úvodní bully. Zápas začne co nevidět.
00:00 Poslední vzájemná utkání mezi těmito celky dopadla zatím vždy v prospěch gepardů. Nejdříve výsledkem 3:1 a následně výsledkem 7:4. Podaří se dnes hornetům prolomit smůlu proti tomuto soupeři a odnést si důležitou výhru?
00:00 Dnešní první zápas budeme sledovat utkání mezi Hornets Brno A FBC Gepardi Brno. Od zápasu očekáváme velké emoce a dravost po vítezství. Kdo si dnes odnese výhru a celoživotní prestiž? Sršní hnízdo nebo gepardské šelmy?
00:00 Dobré požehnané nedělní ráno. Zdravíme všechny sportbary, velkoplošné obrazovky, TV přenosy, ministerské kanceláře, ranní rozhlasové vysílání, davy na ochozech, a v neposlední řadě věřné čtenáře online přenosu. Od pořadatelského stolku vás v polospánku zdraví Patrik Navrátil a Matyáš Reif. Utkání začíná v 9:00.