6:4
    Matouš DŮRA
    (Nedopil)

PSKC Okříšky-Rudíkov - Fbc Strakonice - Bílí 6:4
branky: 4. Vojtěch Fila, 8. Pavel Filipec, 22. Michal Pospíchal, 23. Vojtěch Fila, 24. Vojtěch Fila, 25. Denis Plavec - 1. Vítek Mikeš, 25. Václav Kotrc, 25. Matěj Fringoš, 30. Matouš Důra; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Marek Leixner ? - Matyáš Kopecký ?, Jan Šperlín ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:3
30:00 Ukončení 3. části
29:43 GÓL Fbc Strakonice - Bílí! 6:4
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #58 Matouš Důra, asistoval #11 Alexandr Nedopil (6:4)
28:40 Hosté v šesti.
28:17 Timeout Fbc Strakonice - Bílí
27:44 Rozhodčí musí hru uklidňovat.
26:22 Timeout PSKC Okříšky-Rudíkov
25:40 Hra se přiostřuje.
24:49 GÓL Fbc Strakonice - Bílí! 6:3
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #37 Matěj Fringoš, asistoval #97 Václav Kotrc (6:3)
24:23 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 6:2
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #11 Denis Plavec, asistoval #12 Soňa Jelínková (6:2)
24:06 GÓL Fbc Strakonice - Bílí! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #97 Václav Kotrc, asistoval #7 Vítek Mikeš (5:2)
23:55 Okříšky si vytvořily velký náskok.
23:31 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 5:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #17 Vojtěch Fila, asistoval #11 Denis Plavec (5:1)
22:35 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 4:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #17 Vojtěch Fila, asistoval #7 Vojtěch Dvořák (4:1)
22:34 Atmosféry na hale přibívá.
21:44 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 3:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #3 Michal Pospíchal, asistoval #8 Pavel Filipec (3:1)
21:44 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Šperlín družstva Fbc Strakonice - Bílí
20:01 I třetí buly pro domácí.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:20 Oba týmy poháňí mnoho diváků.
14:05 Nahrávku domácích zastihl Mikeš který se dal do samostatného úniku ale netrefuje.
13:06 První přesilovka pro Okříšky.
13:05 Vyloučen hráč #39 Jan Novotný družstva Fbc Strakonice - Bílí na 2 minuty za špatné střídání
11:00 Hra probíhá ve vysokém tempu.
10:01 Buly opět pro domácí.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
07:50 Okříšky se poprvé ujímají vedení.
07:49 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 2:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #8 Pavel Filipec, asistoval #3 Michal Pospíchal (2:1)
05:14 Hra probíhá ve vysokém tempu.
03:34 A máme vyrovnáno.
03:33 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 1:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #17 Vojtěch Fila, asistoval #12 Soňa Jelínková (1:1)
00:41 Po inviduální akci Mikeše je vstřelen první gól.
00:40 GÓL Fbc Strakonice - Bílí! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice - Bílí vstřelil #7 Vítek Mikeš, asistoval #58 Matouš Důra (0:1)
00:01 První buly pro domácí.