Lucie ZAORALOVÁ
    (Mrázková)

Video

FBS Olomouc - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:2
branky: 10. Tereza Hlaviznová, 34. Veronika Mrázková, 39. Gabriela Vaculová, 41. Klára Horčičková, 53. Klára Horčičková, 60. Lucie Zaoralová - 20. Adéla Červenková, 37. Eliška Kostková; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Kristýna Čechová 5 - Karolína Žižková 14; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Dnešní zápas měl být opakem včerejška, kdy Vítky měly zkušenější tým, dnes jsme naopak my měli obrovskou výhodu, když jsme mohli nastoupit v kompletní sestavě. Nicméně oba zápasy se dost podobaly. Ubojované, doslova vydřené. Ostrava má obrovsky perspektivní tým, který nám dokázal celý zápas dělat problémy svým pohybem, rychlostí, koncentrací, nasazením... máme na čem pracovat, víkend nám ukázal slabiny i silné stránky našeho týmu. Zápasy s Ostravou bývají v poslední době vyhrocené, rozhodují maličkosti, my dnes byli šťastnější. Holkám z Ostravy i Luďkovi přejeme šťastnou cestu domů a hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Pro nás super zápas, dlouho jsme drželi stav na body a pro Olomouc zápas jednoznačně rozhodla jejich extraligová lajna. V tom se nemáme vůbec za co stydět, na jejich věk má většina týmu pořád ještě 2-3 roky. Pořád jsme dokázali udržet kvalitní herní projev v založení i v útočném pásmu, dobře fungovala obrana. Velká pochvala pro holky, takto musíme pokračovat dál.
60:00 Pro dnešek je to z mé strany vše, všem čtenářům hezký zbytek víkendu a zas za týden, už jsem celý nažhavený.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:04 GÓL FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Lucie Zaoralová, asistoval #63 Veronika Mrázková (6:2)
59:04 Zaoralová natřikrát posílá míček za záda Žižkové.
58:07 Keberlová to zkusila velmi riskantě přes střed, kde taky ztratila míček, ale Zaoralová minula zařízení.
57:02 Blížíme se do finiše.
55:49 Poláchová dostala nabídku od Zerzánové, pálila těsně nad.
54:08 Průběh je opravdu stejný jako v uplynulé části utkání, FBC s jedinou střelou na branku ve třetině. Třeba nás hosté ještě překvapí a budou pokračovat v produktivním výkonu.
52:50 Lysková se ve snaze vzít míček Mrázkové uklidila za mantinel.
52:15 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
52:15 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (5:2)
52:15 Neviděl jsem to, omlouvám se..
50:03 Hlaviznová to napravila, střelou z poloviny však nijak výrazně Žižkové nepřitížila.
49:09 Poslední střelu na branku jsem zaznamenal ve 42. minutě. Nic moc...
45:58 Oba týmy vyčkávají a navzájem nepouští se do větších přílěžitostí.
43:06 Hostující supporters mají repertoár pokřiků trošku širší, hned se to lépe poslouchá.
40:46 Z tribun se ozývá klasický pokřik "Jedeme Olomouc jedeme!" a "Olomouc!", nic jiného jsem tu snad ještě neslyšel.
40:19 GÓL FBS Olomouc! 4:2
40:19 Domácí začali oslabení velice aktivně a po ukázkové střílené nahrávce Vaculové a teči Horčičkové to je 4:2.
40:00 Obraz hry i po čtyřiceti minutách stejný a FBC i nadále pokračuje v lekci z produktivity.
40:00 Střely ve 2. části: 7:2
39:41 Vaculová se dostala do střely, trefuje dobře postavený blok.
38:56 Vyloučen hráč #67 Anna Ševčíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
38:52 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová bez asistence (3:2)
38:52 Vaculová po pádu a zranění Zerzánové přebrala míček a zavěsila.
38:19 Znovu nahození na branku a dorážka Mrázkové, tentokrát těsně vedle.
37:23 FBC se dostalo do hry a najednou je obraz hry o něco jiný.
36:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková bez asistence (2:2)
36:22 Je to tak, máme vyrovnáno. Kostková po serii odrazů posílá míček za záda Čechové.
35:33 FBC stejně jako v první třetině pouze s jednou střelou, uvidíme, jestli opět ze druhé přijde vyrovnání.
34:19 Domácí se zlobí a chtějí vyloučení, míček byl však zasažen první, takže vztekání se je zbytečné.
33:47 Šavlovačka u mantinelu končí faulem Logrové.
33:19 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková bez asistence (2:1)
33:19 Mrázková ze vzduchu dorazila míček a využívá přesilovku.
32:28 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #72 Nikola Krupičková.
32:28 Mrázková dostala kosu před brankou a rozhodčí nařídili trestné střílení. K tomu se postavila Krupičková, která se snažila vymíchat Žižkovou, což se jí nepovedlo.
32:01 Vyloučen hráč #72 Bára Lysková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
32:01 Domácí neví jak rozestavit přesilovkový vzorec, zajímavý moment.
31:29 Ve druhé části zatím pouze tři střely na branku, je to spíše passing game.
30:11 Střela Nejedlé vypadala jak kdyby si spletla tlačítka na ovladači a nechtěně vyslala lob na branku.
28:57 Hraje se hore dole, míček mění majitele jak stará ojetá Felicie.
28:01 Fatál Kostkové chtěla využít Vaculová s Horčičkovou, druhá jmenovaná však netrefila míček tak, jak by si představovala.
27:07 Domácí hráčky se snaží roztočit hosty, ale zatím točí samy sebe a hrají hru na zaháněnou.
25:41 Ostravští fanoušci si přejí branku svého týmu.
24:42 Po delší době šance FBC, Červenková se znovu ocitla v blízkosti Čechové nikým nehlídaná a mohla přidat druhý zářez v tomto zápase.
23:34 Mrázková fotbalovým centrem přes šířku hřiště nastartovala útočnou akci, zakončenou Zaoralovou, Žižková opět zasahuje.
22:11 Domácí rotují na rozehrávce a snaží se o založení útoku, což se jim příliš nevede.
21:15 Mrázková vyslala propagační pokus na Žižkovou a vyzkoušela její pozornost.
20:00 Začínáme od nuly, uvidíme, co nám přinese druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 7:2
19:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #72 Bára Lysková (1:1)
19:40 Druhá střela v tomto utkání pro hosty je gólová! Červenková pověsila míček za záda Čechové a je srovnáno.
19:02 Asi jsem to přivolal, Stoklásková obešla hostující obranu jak kuželky, chybělo přesnější zakončení.
18:30 Poslední 2-3 minuty se nic moc neděje, chtělo by to nějakou akci.
17:01 Vaculová hledala Hlaviznovou, ale ta měla hokejku tzv. na praporčíka a míček nedokázala přijmout.
15:39 Majerová to foukla z půlky na kasu, Žižková míček smlsla jak malinu.
14:41 Domácí ubránili oslabení, FBC bez střely na branku.
13:12 Ostrava zatím pouze obehrává blok FBS a nedostává se do větších příležitostí.
12:37 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
12:37 Olomouckým se nelíbí vyloučení Logrové, která poslala k zemi protihráčku. Jasný kriminál.
11:16 Vaculová znovu hledala možnosti zpoza brány a našla Zerzánovou, která trefila blok.
09:50 FBC to na míčku zatím moc nejde, nedokáží se dostat ke střele.
09:11 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:0)
09:11 Vaculová předložila před branku Hlaviznové, která nedala Žižkové šanci.
08:39 Ševčíková dostala na vysoký hotspot a střílela z jedničky, Žižková zasahuje.
07:49 Taky já si připisuji první zákrok po odraženém míčku mimo hřiště.
05:54 Zerzánová zkusila střelu zápěstím, bez úspěchu.
04:37 FBS od začátku více na míčku, Žižková však zatím nemusela zasahovat.
04:13 Stoklásková udělala kotrmelec a spadla na Žižkovou, asi chtěla napobodit Snejkse.
03:44 Ozývají se i ostravští "ultras".
03:36 Zaoralové sama v hotspotu pálí vedle.
02:43 První uničovský nához tohoto utkání, uvidíme, kolik jich dneska bude.
01:55 Hurtová pálila z poloviny, Čechová zasahuje.
01:03 Zaoralová to zkusila, ale tenhle pokus měl potenciál pouze na ohrožení podavače míčků v rohu hřiště.
00:20 Tribuny bouří už od začátku utkání.
00:01 Bule pro FBC.
00:00 Zdravím příznivce juniorského florbalu a také příznivce tradičních hlášek z olomouckého onlajnu (včera jsem si dal pauzu, tak se vám omlouvám). Čeká nás 12. kolo 1. ligy juniorek a třaskavý souboj, ve kterém FBS Olomouc hostí další z ostravských celků, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Zápas můžete sledovat také na ceskyflorbal.tv za pěkných 89,- v rámci víkendového předplatného.