• 45 44:36
    2
    Tomáš ZAPLETAL

FBC GEPARDI BRNO - Zlín Lions 4:8
branky: 4. Štěpán Dohnal, 5. Ondřej Matula, 26. Štěpán Novotný, 34. Vít Štěrba - 2. Adam Rek, 2. Martin Macharáček, 2. Josef Nikolov, 4. Martin Macharáček, 31. Václav Čeček, 35. Matěj Tkadlec, 38. Matěj Tkadlec, 44. Ondřej Martinek; rozhodčí: Dominik Papp - Marek Loskot; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Viktor Hladík ? - Matěj Drábek ?; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:4
44:36 Vyloučen hráč #11 Tomáš Zapletal družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
43:25 GÓL Zlín Lions! 4:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Ondřej Martinek, asistoval #24 Patrik Kresta (4:8)
42:13 Timeout FBC GEPARDI BRNO
37:00 GÓL Zlín Lions! 4:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #24 Patrik Kresta (4:7)
34:46 GÓL Zlín Lions! 4:6
33:35 Tohle bude ještě drama, těšíme se, krásné utkání!
33:33 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:5
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #54 Vít Štěrba, asistoval #95 Štěpán Novotný (4:5)
30:36 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #15 Václav Čeček, asistoval #32 Matěj Tkadlec (3:5)
30:36 Vyloučen hráč #54 Vít Štěrba družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání
29:45 Vyloučen hráč #88 Ondřej Martinek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
25:10 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #18 Tadeáš Bednář (3:4)
21:00 V hale vidíme opravdu pěkné utkání, oba týmy hrají aktivně a brankáři drží své týmy.
10:47 Vyloučen hráč #18 Tadeáš Bednář družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za bránění ve hře
07:50 Hráči po aktivním úvodu začali více bránit a hraje se v opravdu solidním tempu.
04:38 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #36 Ondřej Matula, asistoval #71 Michal Matýsek (2:4)
04:00 Upřímně nevím jestli jsme na florbale, nebo házené.
03:53 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #71 Michal Matýsek (1:4)
03:47 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Martin Macharáček, asistoval #26 Nikolas Papazachariu (0:4)
02:00 Tak to je gólová smršť Zlína.
01:57 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Josef Nikolov bez asistence (0:3)
01:32 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Martin Macharáček, asistoval #25 Jakub Staviař (0:2)
01:11 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #38 Adam Rek bez asistence (0:1)