8:2
    Nikolas PAPAZACHARIU
    (Štěpaník)

Zlín Lions - FBK Atlas Blansko 8:2
branky: 6. Ondřej Martinek, 12. Ondřej Martinek, 18. Jaromír Hala, 32. Václav Čeček, 35. Patrik Kresta, 40. Matěj Tkadlec, 42. Martin Čuba, 44. Nikolas Papazachariu - 15. Ondřej Langr, 33. Ondřej Navrátil; rozhodčí: Jan Karafiát - Radek Šafář; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Matěj Drábek ? - Štěpán Chabiča -8; po třetinách: 2:1, 1:0, 5:1
43:41 Na konci přesilové hry měli blanenští šanci, brankář však chytá a přesilovka končí.
43:14 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #26 Nikolas Papazachariu, asistoval #8 Ondřej Štěpaník (8:2)
41:44 Vyloučen hráč #88 Ondřej Martinek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
41:10 GÓL Zlín Lions! 7:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #42 Martin Čuba, asistoval #71 Jakub Kurtin (7:2)
40:07 Blansko se sice snaží, ale dnes to prostě nelepí.
39:23 GÓL Zlín Lions! 6:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #88 Ondřej Martinek (6:2)
34:06 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #32 Matěj Tkadlec (5:2)
34:06 Pěkná kombinace Zlína končí brankou.
32:30 VÝBORNĚ! Ondra vsítil!
32:29 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #29 Ondřej Navrátil z trestného střílení (4:2)
32:29 Uvidíme trestné střílení! Ondřej Navrátil nám jde ukázat svá kouzla.
31:39 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #15 Václav Čeček, asistoval #24 Patrik Kresta (4:1)
31:39 Zlín nemůže blanenského brankáře prostřelit, bohužel po nešťastném odrazu se míč do sítě dostává od jednoho z bránících hráčů.
30:19 Kdy už je Chabiča překonán, pomůže mu tyč.
29:01 Lions utekli ve trojici, v bráně však opět zasáhl Chabiča.
28:33 Chabiča výborně proti skryté střele!
27:40 Blansko hraje z hlubokého bloku a chce hrozit především z brejků.
25:07 Zlín sice více na míčku, ve větší brankové příležitosti však ne.
21:41 Přesilovka Zlína gól nepřinesla.
19:41 Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře
17:53 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #73 Jaromír Hala, asistoval #80 Adam Nedbálek (3:1)
14:31 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Ondřej Langr, asistoval #98 Richard Jeřábek (2:1)
14:28 Secvičená akce po rozehrávce z rohu končí gólem ve zlínské síti.
11:43 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Ondřej Martinek, asistoval #15 Václav Čeček (2:0)
11:10 Další skvělý zákrok blanenského brankáře.
09:31 Polách a poté Holík se snažili nahrát na O. Navrátila, ani jedna nahrávka však adresáta nenašla.
08:41 Skvělý Chabiča drží akcie blanenského týmu!
07:40 Blanenští hráči si nedávají zrovna lehké přihrávky.
05:38 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Ondřej Martinek, asistoval #24 Patrik Kresta (1:0)
05:38 Chybu v rozehrávce Zlín trestá vedoucím gólem.
05:00 Akce střáda akci, oba týmy již měly své příležitosti.
02:40 V. Navrátil se sportovně přiznává k teči, následnou standardní situaci likviduje Chabiča.
01:00 V první šanci Zlín, střela však míří mimo bránu.
00:10 Úvodní buly pro hosty, na míčku však Blansko.
00:00 Vítáme všechny příznivce u online zápisu druhého utkání blanenského Atlasu a zlínských Lions, přejeme příjemnu zábavu.