7:4
    Jan BALÁČ
    (Hél)

Bulldogs Brno Orange - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 7:4
branky: 18. Adam Hadra, 19. René Trojan, 29. Jan Baláč, 30. Jakub Kafka, 35. Andrej Hrabal, 38. René Trojan, 44. Jan Baláč - 11. Lukáš Hřebíček, 15. Karel Fritscher, 30. Jindřich Hejna, 40. Hynek Müller; rozhodčí: Matěj Kroča - Bruno Weber; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Richard Pejřil -4 - Andrej Voda -7; po třetinách: 0:2, 4:1, 3:1
45:00 Bulldogs si připisují zaslouženou výhru i přes svůj typicky laxní přístup v úvodu utkání.
43:15 GÓL Bulldogs Brno Orange! 7:4
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #9 Matěj Hél (7:4)
42:53 Timeout Bulldogs Brno Orange
39:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 6:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #75 Hynek Müller bez asistence (6:4)
37:33 GÓL Bulldogs Brno Orange! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #90 René Trojan, asistoval #2 Roman Poláček (6:3)
34:36 GÓL Bulldogs Brno Orange! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #42 Andrej Hrabal, asistoval #10 Adam Hadra (5:3)
30:00 Bulddogs získali ve 2. třetině převahu, kterou si zkazili opět gólem v poslední minutě. Naštěstí dokázali zareagovat svým 4. gólem.
29:40 GÓL Bulldogs Brno Orange! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #81 Jakub Kafka, asistoval #2 Roman Poláček (4:3)
29:03 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #12 Jindřich Hejna, asistoval #25 Dominik Strádal (3:3)
28:20 GÓL Bulldogs Brno Orange! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč, asistoval #49 Tobiáš Řeha (3:2)
21:45 Bulldogs snad netrefí ani prázdnou branku, když jsou tři sami před gólmanem.
18:58 GÓL Bulldogs Brno Orange! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #90 René Trojan, asistoval #9 Matěj Hél (2:2)
17:28 GÓL Bulldogs Brno Orange! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #10 Adam Hadra, asistoval #49 Tobiáš Řeha (1:2)
15:00 Když nedáš gól, nemůžeš vyhrát.
14:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #6 Karel Fritscher, asistoval #25 Dominik Strádal (0:2)
10:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #18 Lukáš Hřebíček, asistoval #16 Jakub Klvač (0:1)