• 36 35:57
    2
    Martin PEŠ

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Aligators Klobouky 11:1
branky: 2. Martin Vlasák, 4. Pavel Palát, 11. Petr Sláma, 18. Jakub Martinek, 19. Petr Sláma, 20. Tomáš Bulín, 21. Martin Peš, 24. Tomáš Janků, 25. Pavel Palát, 35. Tomáš Janků, 36. Petr Číhal - 17. Jakub Gremmel; rozhodčí: Maxmilián Plas - Matyáš Ostrý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Veselý ?, Zdeněk Držmíšek ? - Tomáš Hradečný ?; po třetinách: 3:0, 5:1, 3:0
36:00 Komentář domácích: Další bodiky pro malyho Aldu a ještě jeden večírek pro tuhletu partu..Myslím že junior bude po tyto akci chodit..nevim jak my.zdravíme ke slimákovi a do vrbovce.diky:-)
36:00 Ukončení 3. části
35:57 Vyloučen hráč #11 Martin Peš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
35:37 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 11:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #17 Petr Sláma (11:1)
34:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #69 Tomáš Janků, asistoval #11 Martin Peš (10:1)
24:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #14 Petr Číhal (9:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #69 Tomáš Janků, asistoval #2 Jiří Salava (8:1)
20:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Martin Peš, asistoval #2 Jiří Salava (7:1)
19:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #43 Tomáš Bulín, asistoval #3 Jakub Martinek (6:1)
18:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (5:1)
17:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Jakub Martinek, asistoval #11 Martin Peš (4:1)
16:00 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #14 Jakub Gremmel, asistoval #99 Pavel Volek (3:1)
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Zdeněk Držmíšek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
05:05 Vyloučen hráč #20 Rostislav Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
03:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
01:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Martin Vlasák, asistoval #37 Zdeněk Rada (1:0)