• 34 33:02
    1:7
    (Tkadlčík)

FBC Dragons - Florbal Holešov 1:7
branky: 18. Tomáš Pírek - 5. Pavel Lánský, 16. Petr Lánský, 20. Petr Tkadlčík, 27. Pavel Lánský, 30. Michal Kořený, 32. Daniel Mikeška, 34. Pavel Lánský; rozhodčí: Matěj Karásek - Tomáš Kašík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Martin Uličník ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:4
36:00 Ukončení 3. části
33:02 GÓL Florbal Holešov! 1:7
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #24 Pavel Lánský, asistoval #19 Petr Tkadlčík (1:7)
31:24 GÓL Florbal Holešov! 1:6
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #97 Daniel Mikeška, asistoval #4 Michal Fridrich (1:6)
29:58 GÓL Florbal Holešov! 1:5
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #52 Michal Kořený, asistoval #14 Petr Lánský (1:5)
29:13 Vyloučen hráč #5 Kateřina Rozenbergová družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání
29:08 Špendlík „přišpendlil“ v bráně soupeřova gólmana. Pěkná střela.
26:53 GÓL Florbal Holešov! 1:4
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #24 Pavel Lánský, asistoval #14 Petr Lánský (1:4)
26:53 Luxusní ťukec, Holešov odskakuje na rozdíl 3 branek.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:23 Tkadlčík trefuje horní tyč!
19:38 GÓL Florbal Holešov! 1:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #24 Pavel Lánský (1:3)
19:22 Medvěd uplatnil v osobním souboji svoji medvědí sílu! Volný úder pro Holešov.
17:42 GÓL FBC Dragons! 1:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #16 Tomáš Pírek, asistoval #7 Stanislav Kosek (1:2)
17:42 Utažená pozemní střela Pírka končí v síti, Holešov už zase cítí oheň draků na svých zádech!
17:15 Mikeška nadvakrát dorážel, ani jeden pokus nebyl úspěšný.
15:55 GÓL Florbal Holešov! 0:2
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #14 Petr Lánský, asistoval #19 Petr Tkadlčík (0:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:11 Pírek kouzlí, míček na jeho florbalce zmizel, po chvíli se na ní opět objevil.
07:48 Vyloučen hráč #9 Jan Vysloužil družstva Florbal Holešov na 2 minuty za bránění ve hře
07:48 Vysloužil nešťastně a neúmyslně podkopl protihráče, počet hráčů na hřišti se vyrovná.
05:45 Uličník vytasil pravou nohu a neumožnil hostujícímu hráči skórovat, pěkný zákrok.
05:21 Vyloučen hráč #77 Jiří Kylar družstva FBC Dragons na 2 minuty za hra bez florbalky
04:00 GÓL Florbal Holešov! 0:1