2

3.

série

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 4:5pn
branky: 4. Matyáš Růžička, 14. Robert Olma, 27. Tomáš Tesárek, 34. Tomáš Tesárek - 5. Matouš Slováček, 20. Josef Loučka, 27. Matouš Slováček, 30. Josef Loučka, N Mikuláš Gryc; rozhodčí: Patrik Navrátil - Nikolas Kocmánek; vyloučení: 1:3 + Josef Loučka 4 + Josef Loučka TDKU; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Zika ? - Jan Pimek ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #61 Robert Olma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 hráč #42 Mikuláš Gryc a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #31 Matyáš Růžička a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 hráč #13 Matouš Slováček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #44 Matias Šnorich , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:48 Vyloučen hráč #54 Jan Vrašťák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
33:58 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 do konce utkání
33:58 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:58 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 na 2+2 minuty za nesportovní chování
33:14 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Tomáš Tesárek bez asistence (4:4)
29:14 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #52 Dominik Beneš (3:4)
28:14 Vyloučen hráč #42 Mikuláš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 na 2 minuty za hra bez florbalky
26:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #13 Matouš Slováček, asistoval #81 Josef Loučka (3:3)
26:06 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Tomáš Tesárek, asistoval #25 Dominik Kučera (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:30 Vyloučen hráč #41 Šimon Jonáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 na 2 minuty za hrubost
19:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #81 Josef Loučka, asistoval #13 Matouš Slováček (2:2)
17:28 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U15
13:00 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Robert Olma, asistoval #51 Jakub Mattes (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
04:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 1:1
03:33 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #31 Matyáš Růžička, asistoval #50 Kryštof Hlinka (1:0)