• 60 59:56
    2
    Jakub ČERNÍK

Panthers Praha Boys U23 - TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:11
branky: 9. Ryan Ian Rolan, 20. Matěj Motl, 27. Antonín Ježek - 3. Jiří Krůšek, 6. Jiří Krůšek, 7. Ondřej Pužman, 11. Matěj Špaček, 11. Gustav Ondrejčík, 18. Jan Švejda, 22. Gustav Ondrejčík, 24. Marek Šach, 25. Jakub Žiška, 41. Dominik Záň, 47. Marek Šach; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 6 + Antonín Ježek OS:4 + Vít Neuman 4; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Denis Ali 24 - Petr Žitník 27; po třetinách: 2:6, 1:3, 0:2
60:00 Komentář domácích Sysel Jan (Trenér): Tristní první třetina nás opět dostala do křeče jako týden zpět. Opakujeme stejné chyby, ze kterých se nejsme schopni poučit. n
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Dnes dobrá sestava, poměrně dobré nastavení celého týmu až na některá zbytečná vyloučení, dobré tempo. Konečně jsme na venkovním hřišti zahráli solidní zápas. Měli jsme kvalitní rozehrávku, vycházely nám protiútoky a byli jsme i efektivní v zakončení. Vyzdvihl bych dnes výkon všech hráčů, brankářem počínaje a posledním hráčem v poli konče. Děkujeme soupeři za zápas a pořadatelům za výborně odpořádané utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:56 Vyloučen hráč #83 Jakub Černík družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
57:43 Vyloučen hráč #33 Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
53:10 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za nesportovní chování
53:10 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha Boys U23 - osobní trest
49:23 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
48:23 Vyloučen hráč #37 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
46:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #52 Jakub Záň (3:11)
44:05 Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
40:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň z trestného střílení (3:10)
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
34:06 Vyloučen hráč #52 Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
27:49 Vyloučen hráč #48 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
26:13 GÓL Panthers Praha Boys U23! 3:9
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #87 David Pech (3:9)
25:27 Vyloučen hráč #3 Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2+2 minuty za hrubost
24:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Ondřej Pužman (2:9)
23:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #22 Radovan Vnuk (2:8)
23:04 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #25 Ondřej Pužman (2:7)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:37 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:6
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #77 Matěj Motl, asistoval #22 David Chochlovský (2:6)
17:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda bez asistence (1:6)
15:40 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
10:42 Timeout Panthers Praha Boys U23
10:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #10 Michal Bajus (1:5)
10:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (1:4)
08:53 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #10 Ryan Ian Rolan bez asistence (1:3)
06:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (0:3)
05:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #16 Jan Švejda (0:2)
02:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1