Draci

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Draci Říčany 9:5
branky: 3. Ondřej Hlinovský, 8. Ondřej Hlinovský, 31. Ondřej Budek, 40. Jiří Kratina, 51. Ondřej Hlinovský, 52. Ondřej Budek, 53. Jan Pojar, 56. Ondřej Sihelský, 58. Ondřej Hlinovský - 23. Ondřej Anýž, 25. Jakub Tabášek, 35. Michal Strieženec, 53. Vítězslav Špok, 53. Matyáš Pros; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 15 - František Lerch 16; po třetinách: 2:0, 2:3, 5:2
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Dnes jsme za mě dvě třetiny byli lepším týmem, bohužel jsme své šance nevyužili a soupeř nás potrestal výrazně větší efektivitou. Od neuznaného gólu, kdy jsme mohli jít do vedení jsme byli rozhození a do třetí třetiny už nechytili tempo. Na závěr už risk, ale zázrak z domácího zápasu se neopakoval. Absolutní respekt soupeři, kéž bychom takových zápasů hráli za sezónu víc.
60:00 Komentář domácích Lehečka Kryštof (Vedoucí): Déčko zůstává NEPORAŽENÉ!! V první řadě bych chtěl pochválit kluky za dnešní zápas, který odjezdili po zadku až do konce! Velká škoda je, že takových utkání v sezóně nemáme více! Teď nás čeká vánoční pauza a tam nesmíme usnout na vavřínech a přijít ještě silnější a vyvarovat se zbytečným chybám. Drakům šťastnou cestu domů! JE-DE-ME!!!
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:55 Vojta Šimůnek a ještě jeden skvělý zákrok!
59:20 Gorily se snaží být na míčku. To zatím stačí, Říčany nemají možnost se usadit.
57:50 Říčany to zkoušely bez golmana. Ondra Hlinovský to hned potrestal.
57:49 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (9:5)
57:20 Timeout FBC Draci Říčany
57:20 Nadprůměrné utkání, skvělá reklama na florbal.
55:42 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #20 Tomáš Pour (8:5)
54:33 Fandí celá hala, to je paráda!
53:40 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
53:08 To byla výživná minuta, to se nám s góly opravdu roztrhl pytel.
52:43 GÓL FBC Draci Říčany! 7:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (7:5)
52:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #18 Jan Pojar, asistoval #17 Matěj Surák (7:4)
52:05 GÓL FBC Draci Říčany! 6:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (6:4)
51:58 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (6:3)
51:02 Pourova přihrávka byla geniální, tohle potěšilo tu stovku diváků, kteří fandí Gorilám!
50:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #20 Tomáš Pour (5:3)
48:45 Špokova šance, netrefil branku.
48:08 Ohromně pomáhá týmu Vojta Šimůnek, míčky má v brankovišti pod kontrolou.
46:40 Dobrá standartní situace pro Draky, Gorily se ubránily.
44:04 Jan Pojar prohnal míček za brankářem Lerchem, ale gól rozhodčí neviděl.
43:20 Zatím nevidíme takové tempo, jako jsme měli na začátku obou třetin.
40:39 Parádní akce domácí první řady. Střílel Ondra Sihelský, vyhlavičkoval Lerch.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #11 Ondřej Budek (4:3)
39:06 Ještě jedna gólovka na straně Goril. Jirka Kratina neproměnil.
37:30 Letos opravdu nejlepší zápas. Diváci na tribunách se nenudí ani na okamžik.
35:05 Skvělý volej předvedl Ondra Hlinovský. Krásně vystřelil, ale mířit měl trochu níž.
34:23 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #34 Vojtěch Honzák (3:3)
33:39 Opět větší aktivita na straně Draků, kteří dobře získávají míčky a jsou připravení ihned otočit hru.
30:20 Aktivita Ondry Budka! Našel si balónek a za ležícího Lercha si míček cestu našel.
30:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
29:45 Jirka Kratina těsně před Lerchem tečoval, a ten chytá!
29:14 Znovu velká šance Vojty Beneše a znovu skvělý Lerch!
27:06 Tohle byla šance Vojty Beneše. Lerch chytá.
26:27 Další dorbé zákroky Vojty Šimůnka.
25:28 Draci už se skoro radovali potřetí. Ale hráli vysokou holí, platí 2:2.
25:09 Z tlaku Draků jsou i dvě branky, máme vyrovnáno.
24:20 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (2:2)
23:39 Draci opět nastoupili do třetiny v rychlém tempu. Vojta Šimůnek si připisuje další zásahy.
23:01 Jiří Kratina trošku otřesen po nešetrném zákroku Draků.
22:09 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #82 Filip Nochta (2:1)
20:36 Čachry s rozehrávkou se Gorilám nepovedly, to dalo šanci Říčanům. Draci ale poslali Gorily do brejku.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:42 Dalších pár šancí, ta největší pro Gorily! Z hranice brankoviště měly standartní situaci.
17:51 Oba týmy opravdu stále pozorně v obraně. Gorilí snaha naráží min. na brankáře Lercha.
14:03 Skvěle zatím Gorily v obraně. Jak Vojta Šimůnek, tak obránci blokují všechny šance Draků.
11:02 Šimůnek pochytal co se dalo a Ondra Hlinovský ještě mohl navýšit náskok. Gorily se brání dobře.
09:32 První vyloučení v zápase dává šanci Říčanům na gól.
09:05 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
08:18 Ondra Hlinovský ukázal krásnou střelu do růžku Lerchovy branky.
07:40 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:0)
06:26 Hodně dobře v obraně zatím oba týmy. Brankáři sice mají zásahy, ale po střelách, které nebyly nebezpečné.
03:51 První zápas byl ofenzivní festival. Těšíme se na gólové hody i dnes.
03:22 Gorily se prosadily po nenápadné střele z dálky. Teď se drží na míčku.
02:34 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
01:28 Tempo je obrovské, nasazení obou týmů je na divizi opravdu parádní.
01:02 Zápas má grády od první minuty.