nesportovní chování
  • 59 58:38

trest do konce utkání

FBC Draci Říčany - TJ Centropen Dačice 17:3
branky: 5. Matyáš Pros, 12. Marek Honzák, 24. Jan Dušek, 29. Matyáš Pros, 29. Jan Dušek, 30. Ondřej Zika, 33. Ondřej Zika, 34. Matyáš Pros, 37. Ondřej Kubeš, 38. Marek Honzák, 39. Jan Dušek, 41. Matyáš Pros, 43. Matyáš Pros, 49. Marek Svoboda, 51. Ondřej Kubeš, 57. Vítězslav Špok, 59. Jakub Blažek - 18. Tomáš Štibich, 23. Tomáš Konečný, 37. Filip Šlápota; rozhodčí: Ondřej Slabý - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:3 + Filip Šlápota 4 + TDKU; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 12 - Lukáš Vacuška 33; po třetinách: 2:1, 9:2, 6:0
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Po nepovedené první třetině se nám podařilo v té druhé navýšit tempo a tím i skóre. Soupeř hrozil především z brejků, jinak byla herní převaha výrazná a odpovídající tomu, že soupeř hrál na dvě lajny a postupně jsme jej začali přehrávat fyzicky. Děkujeme našim fanouškům, soupeři za zápas a bezproblémovou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kubeš Radek (Vedoucí): Gratulujeme domácím k vítězství a děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:3
58:38 GÓL FBC Draci Říčany! 17:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #5 Vítězslav Špok (17:3)
58:38 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání
58:38 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za nesportovní chování
56:25 GÓL FBC Draci Říčany! 16:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #4 Jan Dušek (16:3)
54:20 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
54:20 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
50:50 GÓL FBC Draci Říčany! 15:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #23 Matyáš Pros (15:3)
48:25 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #33 Marek Svoboda.
48:05 GÓL FBC Draci Říčany! 14:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #3 Matyáš Novotný (14:3)
47:22 Poslední třetina je zatím gólově klidnější oproti předchozí.
44:32 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #88 Jakub Blažek.
42:05 GÓL FBC Draci Říčany! 13:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #27 Ondřej Zika (13:3)
40:30 GÓL FBC Draci Říčany! 12:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #4 Jan Dušek (12:3)
40:01 Vyloučen hráč #36 Kryštof Budíček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 19:6
39:27 Vyloučen hráč #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za opakované přestupky
39:09 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
38:25 GÓL FBC Draci Říčany! 11:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (11:3)
37:12 GÓL FBC Draci Říčany! 10:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (10:3)
36:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #20 Radovan Kubek (9:3)
36:01 GÓL FBC Draci Říčany! 9:2
33:43 GÓL FBC Draci Říčany! 8:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (8:2)
32:49 GÓL FBC Draci Říčany! 7:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #5 Vítězslav Špok (7:2)
29:38 Draci již dotankovali šťávu a potvrzují roli favorita. Hru mají zatím zcela pod kontrolou a odskakují hostům o 4 góly.
29:11 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #23 Matyáš Pros (6:2)
28:50 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #49 David Tománek (5:2)
28:38 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
24:15 Drakům se podařilo ihned odpovědět a ujímají se znovu vedení.
23:41 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
23:16 Ač domácí od začátku druhé třetiny hosty tlačí, tak hostě rozvnili síť jako první a srovnávají skóre.
22:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #98 Tomáš Konečný, asistoval #91 Petr Bastl (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 17:6
17:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #81 Tomáš Štibich, asistoval #98 Tomáš Konečný (2:1)
14:45 Zatím se hraje více na polovině Dačic ale již i oni několikrát překvapili Draky svými breaky.
11:22 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #4 Jan Dušek (2:0)
04:37 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #8 Václav Steinhaizl (1:0)