• 59 58:20
    2
    Filip NOCHTA

SK Meťák České Budějovice - FBC Draci Říčany 3:9
branky: 44. Michal Vernarec, 48. Tomáš Příhoda, 59. Matěj Hladík - 2. Jakub Tabášek, 2. Jan Dušek, 14. David Tománek, 31. Matěj Tabášek, 44. David Tománek, 48. Vítězslav Špok, 54. Ondřej Kubeš, 55. Dominik Počta, 59. Vítězslav Špok; rozhodčí: Tomáš Mareš - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 45 - František Lerch 31; po třetinách: 0:3, 0:1, 3:5
58:57 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #75 Filip Pírka (3:9)
58:20 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:20 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Motz družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:04 GÓL FBC Draci Říčany! 2:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (2:9)
54:56 GÓL FBC Draci Říčany! 2:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #18 Filip Steinhaizl (2:8)
54:37 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #24 Matěj Hladík.
53:58 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:7)
47:13 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #80 Tomáš Příhoda, asistoval #82 Václav Vítek (2:6)
47:05 GÓL FBC Draci Říčany! 1:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:6)
43:34 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec, asistoval #35 Martin Kořenský (1:5)
43:14 GÓL FBC Draci Říčany! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:5)
43:10 Vyloučen hráč #6 David Dvořáček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
38:16 Timeout FBC Draci Říčany
33:33 Vyloučen hráč #96 Michal Tibitancl družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
30:52 GÓL FBC Draci Říčany! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #24 Ondřej Anýž (0:4)
30:31 Vyloučen hráč #20 Tomáš Bezpalec družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
28:02 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
13:26 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
01:52 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (0:2)
01:28 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:1)