35
  • 35 34:15
    FBC Přerov

FBC Přerov B - FBC Hranice Sokoli 4:4
branky: 5. Tomáš Navrátil, 8. Adam Kabilka, 11. Pavel Mück, 30. Adam Kabilka - 4. Jakub Hýža, 18. Daniel Hostýnek, 20. Daniel Hostýnek, 32. Vojtěch Přibyl; rozhodčí: David Eliáš Lipenský - Ladislav Špaček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Prokeš -4 - Aleš Vícha ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
34:15 Timeout FBC Přerov B
33:31 Vyloučen hráč #1 Lukáš Posolda družstva FBC Hranice Sokoli na 2 minuty za sekání
31:59 GÓL FBC Hranice Sokoli! 4:4
Branku družstva FBC Hranice Sokoli vstřelil #23 Vojtěch Přibyl, asistoval #15 Ondřej Tomeš (4:4)
29:07 GÓL FBC Přerov B! 4:3
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil #99 Adam Kabilka bez asistence (4:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:56 Hranice zvolily místo nahrávky po zemi střelu vzduchem na vlastního spoluhráče.
19:52 GÓL FBC Hranice Sokoli! 3:3
Branku družstva FBC Hranice Sokoli vstřelil #21 Daniel Hostýnek, asistoval #1 Lukáš Posolda (3:3)
19:28 Už jsem zpátky společně s párkem v rohlíku.
17:02 GÓL FBC Hranice Sokoli! 3:2
Branku družstva FBC Hranice Sokoli vstřelil #21 Daniel Hostýnek, asistoval #66 Jakub Hýža (3:2)
12:30 Chvíli nebudu zapisovat, jdu si koupit párek v rohlíku.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:46 GÓL FBC Přerov B! 3:1
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil #4 Pavel Mück, asistoval #17 Jakub Pešák (3:1)
09:37 Hranice mají víc štěsí než rozumu. Hrály asi půl minuty v šesti.
07:00 GÓL FBC Přerov B! 2:1
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil #99 Adam Kabilka, asistoval #24 Jan Rybářík (2:1)
06:05 Hráči Hranic se nešťastně srazili :(
04:23 GÓL FBC Přerov B! 1:1
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil #20 Tomáš Navrátil, asistoval #99 Adam Kabilka (1:1)
03:45 GÓL FBC Hranice Sokoli! 0:1
Branku družstva FBC Hranice Sokoli vstřelil #66 Jakub Hýža, asistoval #21 Daniel Hostýnek (0:1)
03:45 Pozemi k tyči, a golman je v...
00:00 Vítám Vás u online přenosu. Dnes je zápas rivalů. Určitě se máme na co  těšit.