3:17
    Tomáš FRYŠ
    (Ruml)

FbC Respect Hradec Králové - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:17
branky: 9. Adam Hazuka, 13. Andrej Janda, 44. Jakub Wolf - 7. Jakub Ruml, 8. Filip Brynda, 10. Filip Brynda, 13. Milan Svoboda, 14. Filip Brynda, 18. Dominik Bürger, 19. Dominik Bürger, 27. Tomáš Fryš, 29. Lukáš Rada, 33. Tomáš Fryš, 33. Tomáš Trnka, 36. Samuel Kopejtko, 38. Tomáš Fryš, 42. Samuel Kopejtko, 48. Tomáš Trnka, 52. Lukáš Rada, 57. Tomáš Fryš; rozhodčí: Maximilián Mako - Daniel Suchý; vyloučení: 6:5; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Rott 14, Michal Malý 6 - Miroslav Kovařík 11, Filip Matys 7; po třetinách: 2:7, 0:6, 1:4
60:00 Komentář domácích Nosek Vojtěch (Asistent trenéra): První třetina vyrovnaná, kde jsme dostali lekci z produktivity. Zbytek zápasu netřeba hodnotit. Gratuluji soupeři k prvnímu místu ve skupině.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Do dnešního utkání jsme nastoupili se slušným nasazením. Výhružka kontrolou holí kvůli možnému navoskování udělala své, že se na takovém povrchu může hrát florbal je zvláštní. Nejde tak ani o kvalitu florbalu, ale hlavně o kolena a kotníky. O průběhu zápasu hovoří skóre. V kvalifikaci jsme zvládli několik těžkých momentů, díky kterým jsme alespoň ukázali i nějaké morální vlastnosti a odolnou psychiku. Florbal zvítězil, jsme tam! Yeeeeees! Díky soupeři za zápasy.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:50 Malý chytá.
59:01 Poslední minuta zápasu.
56:59 Domácí nevyužili přesilovou hru a hosté jsou v plném počtu.
56:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #77 Jakub Ruml (3:17)
56:02 Binar dobře našel Jandu, ten bohužel přestřelil.
55:20 Nebezpečná střela Ryby, hostující golman byl však připraven.
54:58 Vyloučen hráč #87 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
54:33 Hanzlík blokuje soupeřovu střelu.
53:13 Nosek měl dobrou pozici na střelu, míček mu ale sjel z florbalky.
52:15 Malý zachraňuje protiútok hostů.
51:50 Ryba v dobré šanci.
51:22 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
51:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #16 Tomáš Fryš (3:16)
50:12 Domácí zatím brání dobře.
49:15 Vyloučen hráč #34 Miroslav Nepraš družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
49:15 Nepraš na hřišti dlouho nepobyl... asi se mu u nás na stolku líbí.
48:31 Festa dvakrát v šanci.
47:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka bez asistence (3:15)
47:01 Vyloučen hráč #34 Miroslav Nepraš družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
47:01 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
45:10 Oba týmy se snaží kombinovat, ale místní povrch jim to moc nedovoluje.
43:20 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:14
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #5 Andrej Janda (3:14)
43:20 Domácím se nakonec přesilovou hru podařilo využít. Wolf střelou pod břevno přidává třetí branku domácích.
43:01 Domácí dobře kombinují, ale zatím bez gólu.
41:49 Vyloučen hráč #62 Jakub Nový družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
41:31 Nepraš na Hazuku a dobrá šance domácích, gól z toho však není.
41:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Samuel Kopejtko, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:14)
41:08 Nešťastná střela z dálky pod nohu golmana.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Matys družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Malý družstva FbC Respect Hradec Králové
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
38:50 Jandík v dobré šanci trefuje pouze nohu hostujícího brankáře.
37:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #61 Lukáš Rada (2:13)
37:27 Krásná souhra domácích končí pouze v bloku.
36:31 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
36:31 Faul na Vošického a domácí si zahrají druhou přesilovku.
35:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Samuel Kopejtko, asistoval #88 Maxim Grega (2:12)
35:15 Rychlý protiútok a hosté vedou už o deset branek.
35:05 Dobrá střela Festy gólem nekončí.
33:33 Drsný zákrok na Festu.
32:57 Timeout FbC Respect Hradec Králové
32:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #74 Filip Brynda (2:11)
32:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #28 Antonín Janoušek (2:10)
31:41 Hostující Fryš se dostal do dobré šance, branku však přestřelil a budou hrát domácí.
30:51 Chybělo pár centrimetrů k tomu, aby Binar skóroval.
28:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:9
28:45 Nešťasný odraz před doácí brankou končí gólem hostí.
28:28 Festa v dobré pozici přestřeluje.
27:41 Dobrou střeu Binara hostující brankář vyráží.
26:40 Nepraš s Festou hasí situaci před domácí brankou.
26:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:8
25:40 Ryba zkusil střelu z půlky, ale balónek se do brány neprocpal.
24:30 Nepraš mířil do dobré šance, balónek byl ale rychlejší než on.
24:18 Domácí v pěti.
23:44 Festa blokuje soupeřovu střelu.
22:17 Vyloučen hráč #97 Přemek Hanzlík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
22:17 Hanzlík nechtěným faulem zastavil soupeře při gólové situaci a odsedí si tak dvouminutový trest.
21:05 Vošický krásně přečetl hostující nahrávku a dostal se tak do dobré šance, bránu však netrefil.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:02 Trestné střílení družstva FbC Respect Hradec Králové neproměnil #5 Andrej Janda.
19:02 Janda byl v úniku faulován a zasloužil se tak o trestné střílení. V trestném sřílení však trefil tyčku a skóre zůstává nezměněné.
18:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger bez asistence (2:7)
18:37 Další chybu v domácí obraně hosté trestají a vedou tak už o pět gólů.
17:44 Wolf zachraňuje situaci před brankou.
17:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:6)
16:15 Wolf si pár hezkými kličkami vybojoval faul na svou osobu a domácí budou mít standardní situaci.
15:45 Vošický blokuje soupeřovu střelu.
14:58 Domácí v plném počtu.
14:40 Hosté trefují spojnici.
13:53 Dobrý zákrok Rotta.
13:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda bez asistence (2:5)
12:57 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
12:06 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #12 Milan Svoboda, asistoval #74 Filip Brynda (2:4)
12:00 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #82 Vítek Ryba (2:3)
12:00 Janda vybojoval míček a snižuje náskok hostů.
11:31 Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
11:31 Domácím početní výhoda moc dlouho nevydžela a uvidíme hru 4 na 4.
10:37 Vyloučen hráč #62 Jakub Nový družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
10:37 Hostujícímu hráči se nelíbil výrok rozhodčího a dal to razantním způsobem najevo, odpyká si tak dvouminutový trest.
09:24 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
09:24 Hosté dokázali početní převahu využít velmi rychle. Po zmatku před domácí brankou navyšují hosté svůj náskok opět na dvě branky.
09:10 Vyloučen hráč #13 Elliot Festa družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
08:32 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #23 Adam Hazuka, asistoval #13 Elliot Festa (1:2)
08:32 Dlouhá náhra z obrany na Hazuku, ten si s náhrou dokázal poradit a jako první z domácích překonal hostujícího brankáře.
08:11 Krásná citovka od Szturce na Noska, gól z toho však není.
07:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #62 Jakub Nový (0:2)
07:23 Rychlý protiútok hostů a situace 3 na 1 končí gólem a hosté navyšují svůj náskok.
06:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #61 Lukáš Rada (0:1)
06:19 Po chybě v domácí obraně se hosté ujímají vedení po střely k zadní tyči.
05:05 Hanzlík v dobré šanci.
04:20 Binar v úniku trefuje hostujícího brankáře.
02:45 Rychlou souhru hostů zachraňuje Rott.
01:33 První větší šance pro hosty.
00:51 Szturc v dobré pozici trefuje hostujícího brankáře do masky.
00:20 Ryba se dostal do dobré šance, soupeř však vyráží balónek do autu.
00:01 Úvodní buly zápasu pro domácí.