2

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TROOPERS - FbC Písek 8:7
branky: 4. Marek Jedlička, 26. Petr Voltner, 34. Ondřej Trávníček, 37. Tadeáš Jelínek, 43. Vojtěch Potáček, 44. Marek Jedlička, 49. Tadeáš Jelínek, 49. Vojtěch Potáček - 8. Michal Měřička, 13. Jakub Hladík, 17. Vojtěch Šanda, 20. Jan Králík, 47. Michael Kolínský, 52. Jan Králík, 58. Jakub Mikeš; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Michal Melichar 21 - Vlastimil Dvořák 16; po třetinách: 1:4, 3:0, 4:3
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Janem Králíkem a trenérem Michalem Hanzlíkem: https://youtu.be/S3NOa_MN64U
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Ivo Bartkem: https://youtu.be/jo-ZVRywWcE
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:51 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:18 Sledujeme velmi napínavé poslední sekundy, kdy hosté útočili na branku, ale domácím se dvakrát povedlo vyhodit míček, který bohužel minul branku. Na poslední 10 sekund byl ještě vyloučen Vojta Potáček za nedovolené vrážení.
58:07 Poslední 2 minuty zápasu a hostující tým hraje bez brankáře.
57:09 GÓL FbC Písek! 8:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #20 Ondřej Walter (8:7)
57:09 Hosté sice už nehráli přesilovku, ale uzamkli domácí a nepustili je k míčku a nakonec této převahy využívají a snižují opět jen na rozdíl jednoho gólu. Celá hala teď žene domácí hráče k útoku
56:21 Oba týmy hrají v plném počtu.
55:49 Domácí se tak musí ještě 15 sekund bránit převaze.
54:34 Počet hráčů na hřišti srovnaný, pro nedovolenou vzdálenost byl vyloučen Honza Věchet. Právě naskočil vyloučený hráč FbC Písek a ti tak hrají přesilovku.
54:21 Vyloučen hráč #16 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:41 Ríša Makyča byl tvrdě sražen na mantinely hostujícím Šarešem, který za tento faul vyfasoval 2 minuty.
53:18 Vyloučen hráč #40 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:55 Honza Věchet míčkem orazítkoval strop tuřanské haly.
52:48 Po nahození Marka Jedličky se o gólovou teč pokusil Ondra Trávníček, bohužel neúspěšně.
51:33 GÓL FbC Písek! 8:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (8:6)
48:50 Timeout FbC Písek
48:50 GÓL TROOPERS! 8:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #21 Marek Jedlička (8:5)
48:23 GÓL TROOPERS! 7:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Tadeáš Jelínek, asistoval #16 Jan Věchet (7:5)
46:32 Tadeáš Jelínek byl natlačený na mantinel, nemohl hrát, hra byla přerušena. Kapitán domácích Víťa Mlejnek šel vzniklou situaci řešit s rozhodčím, který vyhodnotil celou akci, jako zdržování hry. Hra byla rychle rozehrána a toho využili hosté a znovu se skóre mění na rozdíl pouze jedné branky.
46:13 GÓL FbC Písek! 6:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (6:5)
44:50 Tak jak to klukům nelepilo v první třetině, tak ve třetí je to mnohem lepší. I samotná hra se zrychlila, teď jen v tomto tempu vydržet až do konce zápasu.
43:43 GÓL TROOPERS! 6:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #77 Vojtěch Potáček (6:4)
43:43 Dva góly po sobě notují ve prospěch domácích, tato vánoční písnička se líbí i publiku.
42:05 GÓL TROOPERS! 5:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #97 Ondřej Trávníček (5:4)
42:05 Góóólllll
40:47 Rychlé nohy Ondry Trávníčka, teď zabránily střele, když přesprintoval hostujícího útočníka. Na palubovce teď zůstala ležet čepel zlomené hokejky hostující Šandy.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:51 Michal Melicharrrrr
36:21 GÓL TROOPERS! 4:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Tadeáš Jelínek, asistoval #21 Marek Jedlička (4:4)
36:21 Ani jsme nestihli dopsat tečku za větou a byla využita přesilová hra a máme srovnáno.
36:00 V první minutě přesilovky domácí hráči uzamkli hosty, ale zatím neposlali střelu na branku.
35:16 Rozhodčí byl nekompromisní a vylučuje za nesportovní chování hráče FbC Písek.
35:07 Vyloučen hráč #40 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování
34:25 Rázem je rozdíl ve skóre už jen o jednu branku. Jen tak dál.
33:00 GÓL TROOPERS! 3:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #37 Filip Zelníček (3:4)
33:00 Když nevíš, co s tím, vystřel, platilo tentokrát 100% a Ondra Trávníček ze středu hřiště vymetl pavučiny hostující branky.
29:47 Další gólovka na holi Petra Voltnera, škoda.
28:41 Víťa Mlejnek právě předvedl střelu z první, což je asi to co tým Troopers potřebuje.
25:50 Po strážce dvou hráčů, zůstal jeden z hostů na zemi. Hosté tak počítali s hvizdem rozhodčího a přerušením hry, ale ten nepřišel a domácí Volťas tak využil příležitosti a dává důležitý gól.
25:45 GÓL TROOPERS! 2:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #21 Marek Jedlička (2:4)
22:29 Právě jsme viděli krásnou útočnou akci první lajny, bohužel bez tíženého gólu. Mezitím se hra přesunula na polovinu hostí. Někdo nechtěně přišlápl domácímu brankaři Melicharovi ruku, hra byla přerušena a hosté sportovně vrací míček domácím.
20:15 Zahájili jsme druhou třetinu a uvidíme, jestli v kabině proběhla nějaká taktická porada, která změní skóre ve prospěch domácích.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:38 GÓL FbC Písek! 1:4
18:01 Poslední 2 minut do konce první třetiny. Závar před brankou FbC Písek.
16:01 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (1:3)
16:01 Dlaší útok hostujícího týmu a míček už regulerně v síti domácích a ti odskakují na rozdíl dvou branek. I když se publikum snaží podpořit svoje hráče, zatím to Troopersákům moc nepomáhá.
15:40 Další neuznaný gól hostí, tentokrát byl míček za záda Melichara sklepnut vysokou.
15:12 Domácí tým má zatím těžké nohy.
14:09 Domácí Honza Jirásek orazítkoval břevno soupeřovi branky.
12:16 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #21 Marek Slepička (1:2)
11:30 Domácí lodivod Ivo Bartek prodikoval, že to nebude jednoduchý zápas a zatím jsme toho svědkem.
09:28 Další pohotový zásah domácíh brankáře Michala Melichara. Domácí jsou na míčku, ale hosté je nechtějí pustit na svoji polovinu.
07:40 Další útok hostí, míček sice končí za zády Melichara, ale odpískáno jako neplatný gól pro postavení hráče v brankovišti.
07:32 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (1:1)
07:23 Útok hostí, ale odražený míček končí mimo hřiště.
05:37 Na hřišti první lajna domácích, opatrně rozjíždí útok, už je u míčku soupeř, pokus o útok, ale opět se zakládá rozehrávka na holích domácích. Domácí mají výhodu. Brankař hostí chytá.
03:52 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #37 Filip Zelníček (1:0)
03:02 Hosté poprvé ohrozili branku domácích, ale brankař Michal Melichar byl pozorný.  Už jsou u míčku domácí a je to goooolllll.
01:23 Zatím opatrná hra na obou stranách.
00:20 Zápas začal ve vánoční atmosféře, tak uvidíme, kdo dostane předčasný dáreček pod stromeček.