• 58 57:12
    10:5
    (Videman)

FBK Atlas Blansko - FBC DOŠWICH MILEVSKO 10:5
branky: 4. Vojtěch Fedra, 7. Lukáš Kučera, 10. Lukáš Kučera, 12. Jan Videman, 17. Adam Zukal, 20. Vojtěch Fedra, 21. Lukáš Kučera, 40. Adam Zukal, 57. Vojtěch Fedra, 58. Lukáš Kučera - 3. Martin Dolejš, 13. Daniel Hrůza, 24. Adam Černý, 40. Jakub Loskot, 47. Martin Dolejš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: David Tenora 23 - Miloš Kahoun 17; po třetinách: 6:2, 2:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Dneska to nešlo. Po rýchlém golu jsme začali dělat školácké chyby v obraně a ujel nám vlak. Když jsme se trošku srovnali tak soupeř už vedl 4:1 a byl na koni. Celkem nám to prostě dneska do obrany nešlo a Blansku jsme věnovali plno jednoduchých golu. Je tady druhá strana mince, že kdyby jsme se dneska nerozhodli udělat největší hvězdu z domácího brankáře tak ten zápas mohl taky vypadat jinak. Co se stalo, tak to necháme v Blansku a příští týden nác čeká Slavie, na kterou už nastopíme v plné sestavě a předvedeme kvalitní výkon. Děkuji vsem fanouškům,kteří nás opět přijeli podpořit. A děkuji skvělým ATLAS ULTRAS za atmosféru.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Dnes nás čekal těžký zápas, po třech výsledkově ne úplně povedených zápasech, proti houževnatému soupeři. Připravili jsme se na něj dobře a hráči plnili svědomitě pokyny a celý zápas odehráli ve vysokém nasazení. Důležitá byla první třetina, kdy jsme proměnili naše šance a odskočili soupeři do vedení. Druhá třetina byla více svázaná taktikou a bylo klíčové nepouštět soupeře do šancí, což se podařilo. Výborně nás dnes podržel skvělý golman! Závěr zápasu jsme situaci kontrolovali a ještě navýšili náš náskok. Důležité tři body zůstávají doma! Teď je potřeba se stejným nasazením pokračovat v dalších zápasech. Děkujeme soupeři za férovou hru, rouhodčím za dobře vedené utkánání a opět obrovský dík divákům, za skvělou podporu a výbornou kulisu! Takové fanošky by si přál každý tým! Jedeme dál!#atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
60:00 Domácí Atlas vítězí 10:5 a získává důležité 3 body do tabulky
57:12 GÓL FBK Atlas Blansko! 10:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #15 Jan Videman (10:5)
56:39 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (9:5)
56:39 Střelu Crly tečoval před brankářem Vojta Fedra a kompletuje tak svůj hattrick
54:27 Vyloučen hráč #32 František Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za opakované přestupky
54:18 Samostatný únik Vojty Fedry brankou nekončí
52:02 Janík přízemní střelou brankáře hostí nepřekonal
50:00 Zukal svojí střelou ze vzduchu trefuje pouze tyč
46:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (8:5)
43:50 Druhou přesilovku v zápase Blansko nevyužilo
41:50 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
40:00 Domácí si drží i po druhé třetině čtyřgólový náskok stav je tak po druhé třetině 8:4
39:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (8:4)
39:27 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #75 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (8:3)
37:45 Tenora vychytal těžkou střelu po Žilkově pádu u mantinelu
35:40 Výborný zákrok hostujícího brankáře, který nadvakrát vychytal Videmana
30:50 Domácí kotel Atlas Ultras hlasitě podporuje domácí tým
29:41 Velký tlak Blanska končí střelou Indrucha vedle branky
27:58 Hrůza měl proti sobě odkrytou branku míček však mezi tři tyče neusměrnil a domácímu brankáři neudělal žádné potíže
26:05 Střelu Dolejše Tenora viděl a zneškodnil ji
24:45 Ve druhé třetine zatím po jedné brance na obou stranách stav utkání je tak 7:3 pro Blansko
23:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý bez asistence (7:3)
20:29 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #83 Kryštof Indruch (7:2)
20:29 Kučera kompletuje hattrick a zvyšuje náskok domácích
20:00 Střely v 1. části: 9:13
20:00 Hosté v první třetině střelecky aktivnější ale výrazně lepší efektivitu v zakončení mají domácí
19:10 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (6:2)
19:10 Domácí narozdíl od hostů svojí přesilovku zvyšují a vedou již 6:2
17:52 Vyloučen hráč #5 Daniel Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:28 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #75 Adam Zukal, asistoval #15 Jan Videman (5:2)
16:28 Zukal v oslabení utekl hostující obraně a vstřelil už pátou branku Blanska
16:00 Vyloučen hráč #32 František Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
16:00 Prvním vyloučením dnešního zápasu je za sekání Fedra
12:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (4:2)
12:36 Hosté snižují brankou Hrůzy na rozdíl dvou branek
11:00 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
11:00 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #75 Adam Zukal (4:1)
11:00 Svoboda u mantinelu zabojoval nahrál Zukalovi ten předal na Videmana, který vstřelil čtvrtou branku domácích
09:28 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (3:1)
09:28 Kučera se prosazuje podruhé a Blansko už vede o dva
08:18 Domácí kapitán Janík vystřelil ranou bez přípravy, brankář však střelu viděl a zneškodnil ji
06:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
06:58 Kučera z otočky sřílí a je to 2:1
05:48 Výborný zásah domácího brankáře proti střele jednoho z hostujících utočníků
03:26 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #75 Adam Zukal (1:1)
03:26 Domácí rychle vyrovnávají zásluhou Vojty Fedry
02:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
02:14 Hostující Martin Dolejš objel bránu a dal první gol zápasu