Jan PEŠKA
    (Kolstrunk)

Video

DDQ Florbal Chomutov - Florbal Ústí 4:5p
branky: 13. Erich Kellermann, 16. Jakub Holovej, 28. Adam Martin, 55. Ondřej Halej - 4. Martin Fuchsig, 11. Martin Horn, 16. Jan Peška, 30. Jakub Kolstrunk, 62. Jan Peška; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 425; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 23 - Dominik Hrabě 16; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:0, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
61:00 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (4:5)
60:01 Úvodní buly v prodloužení vyhrál Florbal Ústí.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:30 Ústí teď drtivě poroučí Chomutovu ať je v obraně, ale Fruhbauer se nevzdává.
56:02 Štěrba opět pokusil na Holoveje, ale tentokrát to bylo příliš rychlé.
55:38 Poslední minuty do konce třetí třetiny a Chomutov začíná chodit aktivně do útoků.
54:45 Tohle už byl goal horn, na který všichni čekali, vyrovnávající branku dává Ondra Halej.
54:44 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (4:4)
53:35 Trenér domácích už na střídačce dává vidně najevo, že není spokojen se způsobem hry domácích.
52:12 Holovej dostává vzdušnou přihrávku přes celé hřiště, ale neměl tu možnost ji správně zpracovat a tak se do Útoku dostává Ústí.
50:34 Snaha o to vyhrát se nachází na obou stranách, ale zatím stále vede Ústí.
48:35 Chomutov přesilové hry nevyužil, ale stále zůstává více, jak půlka zápasu.
46:32 Chomutov má možnost vyrovnat v přesilové hře.
46:31 Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
44:53 Chomutov opět propadl ve svém útoku a musí se rychle navrátit do obrany.
43:33 Chomutov se ubránit zvládl a teď už je v útoku Skuhrovec, který zkouší Hraběho.
43:05 Ústí se stáhlo do obrany, aby zklidnilo hru, ale už se opět dostávají až do útoku.
41:24 Oba týmy se navzájem napadají a nemůžeme určit, kdo se spíše drží v útoku.
40:01 Úvodní buly dnes i po třetí v řadě vyhrál Florbal Chomutov.
40:01 Před námi je třetí a zároveň poslední třetina, ve vedení se o gól stále drží Florbal Ústí, ale stále není nic rozhodnuto a Chomutov má stále možnost vyhrát. Oba týmy mají dnes v plánu odjet s třemi body, ale pouze jednomu z nich se tohle může splnit.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:48 Chomutov zkouší ještě poslední útok v posledních sekundách této třetiny, bohužel bez zisku.
39:21 V této třetině se v útoku rozhodně drží více Chomutov, ale Ústí využívá každého jejich propadu.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:12 Chomutov dostává výhodu a jde si pro vyrovnávající branku do útoku.
36:45 K dnešnímu utkání ve sportovní hale přihlíží 425 diváků.
34:41 Petr Linc a jeho jednoznačná střela šla tentokrát jen a pouze do výstroje brankáře.
34:10 Šarša se spálil o zem, opravdu tvrdý útok Ústeckého hráče, který Šarša neustál.
31:59 Přes celý hřiště poslal přihrávku Štěrbovi obránce Malý Vít.
30:50 Oba týmy průběžně vystřídali a začíná se nová etapa útočné pětky Chomutova.
30:00 Chomutov se v remíze příliš dlouho neudržel a opět propadá hostujícím taktikám.
29:43 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #3 Jan Peška (3:4)
27:44 O vyrovnávají branku se postaral Adam Martin po přesné a vzdušné přihrávce od Jakuba Štěrby.
27:43 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:3)
25:13 Opravdu hodně ofenzivní útok Pleskače, který už se dostal až ke střele, se kterou si Hrabě hravě poradil.
23:51 Ústí se snaží probojovat do útoku, ale v tom jim Chomutov brání.
21:45 Vít Malý se dostává k míčku a hned přihrává na Kellermanna, který už založil rychlý útok.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích, ale ten hned na to ztratil míček.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:35 Blíží se poslední minuta první třetiny a v útoku zůstává v Ústí.
17:18 Pleskač bohužel podcenil držení na míčku a ten mu sjel z čepele a dostal se pod vedení útočícího hráče, kterému však Pleskač hned bez váhání sebral nazpět.
16:30 Novotný se pokusil zabránit útoku útočícího hráče, ale skončil na zemi.
15:46 Snižující branku vstřelil Jakub Holovej po perfektní přihrávce od Marka Pleskače.
15:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #41 Marek Pleskač (2:3)
15:03 Čtyři střely, tři z nich do Fruhbauera, ale ta čtvrtá už šla do šibenice.
15:02 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #95 Martin Horn (1:3)
14:25 Skuhrovec vážně rapidní útok, ve kterém si Chomutov připisuje střelu.
12:41 Opravdu útočná soulož hráčů Štěrby a Kellermanna, kteří otevírají brankové konto i na domácí straně.
12:40 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #51 Adam Martin (1:2)
12:16 Vít Malý dává nemalou přihrávku na domácího kapitána Štěrbu, který už se dostává do útoku.
11:47 Nepřehledné sporné situace, ve kterých oba týmy bojují o to, kdo se zmocní míčku.
10:57 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #63 Jan Dobosz (0:2)
10:37 Klement znemožnil kvalitní útok hostující pětky, která se nakonec nezvládla dostat ani ke střele.
09:48 Další nadějný útok Ústí, který jim opět nepřináší žádný úspěch.
08:25 Perfektní zákrok domácího Fruhbauera, který helmou vyráží míček z brankové situace.
07:41 Opravdu intenzivní útok hostujícího Ústí, kteří se dostali až ke střele, kterou zblokoval domácí Tomáš Novotný.
06:10 Domácí Šarša pokusil svou ohnivou střelu, ale ta šla těsně vedle.
05:23 Ústí se zmocnilo míčku a vytváří rychlý útok.
03:46 Peška dal udatnou rychlovku na Fuchsiga, který už proměňuje úvodní branku utkání.
03:45 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #3 Jan Peška (0:1)
02:50 Chomutov má značný problém prolomit útočící hráče Ústí.
01:35 Chomutov kombinuje přihrávky na domácí polovině a hosté začínají napadat.
00:53 Nepovedená střela Klementa vyvádí míček mimo hřiště a dostávají ho hostující.
00:22 Chomutov hned ze začátku zakládá útok.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým domácích.