3:9
    Milan PALÁŠEK
    (Kucharič)

FbC Respect Hradec Králové - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:9
branky: 32. Martin Krejčí, 39. Milan Koubek, 49. Michal Rolín - 7. Petr Mašek, 18. Petr Mašek, 22. Martin Vavřina, 25. Tomáš Kucharič, 36. Tomáš Kucharič, 44. Martin Vavřina, 56. František Blažek, 57. František Blažek, 59. Milan Palášek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:3 + Tomáš Bajko TDKU + Tomáš Bajko 4; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: David Šimeček 4, Ondřej Bárta 6 - Adam Lysák 23; po třetinách: 0:2, 2:3, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #32 Milan Palášek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:9)
56:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #80 Adam Lysák (3:8)
55:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek bez asistence (3:7)
55:41 Oddechový čas pro hostující tým.
53:25 Výtečný zákrok Ondřeje Bárty v oslabení, který drží naději Hradce.
52:15 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
51:25 Hráč znojemských v úniku trefil tičku brány domácích.
48:34 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #24 Michal Rolín, asistoval #92 Štěpán Heger (3:6)
46:20 Vyloučen hráč #16 Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2+2 minuty za nesportovní chování
46:20 Vyloučen hráč #16 Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
46:20 Vyloučen hráč #16 Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ do konce utkání
46:20 Vyloučen hráč #12 Tomáš Dlesk družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
45:00 Po vstřelené brance se na hřišti kupí šance ani jedna z nich nebyla proměněna.
43:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #80 Adam Lysák (2:6)
41:45 Hradečtí přečkali oslabení a vrhají se do útoku.
40:01 Buly tentokrát vyhrál Hradec.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Bárta družstva FbC Respect Hradec Králové
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:54 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
38:59 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #14 Martin Krejčí (2:5)
37:53 Velké šance na obou stranách, ale neuspěšné.
35:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #16 Tomáš Bajko (1:5)
35:17 Znojmo teď zatlačilo hradec v jejich pasmu.
33:32 Hradečtí po golu jakoby ožili a mají více ze hry.
31:39 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #14 Martin Krejčí, asistoval #33 Milan Koubek (1:4)
29:20 Hradečtí se i za nepříznivého stavu snaží vymýšlet kombinace a ohrozit branku soupeře.
27:00 Milan Koubek z domácího týmu prověřil střelou z pravého křídla golmana Znojma.
25:50 I za nepříznivého stavu jsou slyšet hradečtí fanoušci.
24:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #75 Martin Vavřina (0:4)
23:54 Velká šance domácích nekončí golém.
21:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #39 Petr Mašek (0:3)
20:01 Buly opět vyhrálo Znojmo.
20:00 Střely v 1. části: 7:3
17:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek bez asistence (0:2)
17:20 Ztrátu míčku u domácí střídačky potrestal nejužitnější hráč Znojma Petr Mašek.
16:25 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím žádná šance.
14:41 Velká šance domácích taktéž nevyužita.
13:20 Velká šance znojemských, která nebyla využita.
10:40 Hra se odehrává převážně ve středu hřiště bez šancí.
06:38 Vyloučen hráč #16 Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
06:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek bez asistence (0:1)
04:20 Unik dvou znojemských hráčů na brankáře končí neuspěšně.
03:10 Hradec měl dvě slibné šance, které neproměnil.
01:50 O skvělou kulisu zápasu se stará kotel hradeckých fanoušků.
00:01 Uvodní buly vyhrál tým Tj Znojmo Laufen.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu, kde se střetne hradecký tým s borci ze Znojma.