• 60 59:50
    11:1
    (Janda)

Kanonýři Kladno - ASK Orka Čelákovice 11:1
branky: 17. Marek Veselý, 20. Matěj Čika, 26. Matyáš Bachmaier, 31. Petr Blažej, 39. Tadeáš Chroust, 45. Ľuboš Šefčík, 47. Tadeáš Chroust, 50. Martin Fojtík, 57. Tadeáš Chroust, 59. Matyáš Bachmaier, 60. Martin Fojtík - 30. Vojtěch Strnad; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Šimon Melega 16 - Aleš Zetek 23; po třetinách: 2:0, 3:1, 6:0
60:00 Střely ve 3. části: 18:6
59:50 GÓL Kanonýři Kladno! 11:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #72 Dominik Janda (11:1)
59:50 Lehkou tečí Jandovi střely dopravil Fojtík míček do branky.
58:56 GÓL Kanonýři Kladno! 10:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier bez asistence (10:1)
58:56 Bachmaier vybojoval míček a zavěsil do levé šibenice.
56:11 GÓL Kanonýři Kladno! 9:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (9:1)
56:11 Bachmaier zpoza branky našel Chrousta, který kompletuje hattrick.
54:27 Timeout Kanonýři Kladno
54:27 Po Melegově výhozu zakončoval Fojtík pouze do Zetka.
53:20 Čápovo zakončení ze vzduchu kryje připravený Melega.
51:31 Stůjovu nabídku do brankoviště nedokázal Fojtík zužitkovat.
50:30 Kladenská rozehrávka z rohu skončila na spojnici Zetkovi branky.
49:28 GÓL Kanonýři Kladno! 8:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík bez asistence (8:1)
49:28 Po nejistém zákroku Zetka se prosazuje Fojtík.
48:30 Chroust pálí do tyče.
47:30 Po Sedlákově střele zvoní tyč.
46:44 GÓL Kanonýři Kladno! 7:1
46:44 Tentokrát domácí přesilovou hru využili. Zasloužili se o to opět Chroust s Bachmaierem.
46:12 Vyloučen hráč #31 Adam Zoubek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:12 Další nedovolený zákrok na Tomáška a Kladno má znovu k dispozici početní výhodu.
45:40 Stůj tvrdě odstavil Červinku od balonku a založil další útočný výpad domácího týmu.
44:36 GÓL Kanonýři Kladno! 6:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (6:1)
44:36 Šefčík zamířil přesně do levého horního rohu a kladenští se mohou opět radovat.
42:50 Kuchynka hledal odskočeného Blažeje, nahrávka k němu ovšem nedoputovala.
41:55 Seibert v poslední chvíli zastavuje kladenskou kombinaci.
41:00 Goll střílí do připraveného Melegy
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Orka, ale Kladno hned z pressu získává míček pod svou kontrolu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
38:34 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
38:34 Další kombinace dua Bachmaier - Chroust a máme tu pátý domácí gól.
38:03 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #46 Vojtěch Pfaur.
38:03 Pfaur chtěl zahrát Zetkovi na housle, to bohužel nevyšlo a skóre se nemění.
38:02 Novák vyslal do úniku Blažeje, ten byl faulován a uvidíme trestné střilení.
36:10 Stůjovsa střela prosvištěla těsně kolem Zetkovi branky.
34:45 Chroustovu chytrou přihrávku zpoza branky Šefčík nečekal, a tak Zetek neměl moc práce s chycením míčku.
30:17 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #70 Vojtěch Novák (4:1)
30:17 Kladenská reakce přišla velmi rychle, když se po Novákově přihrávce prosadil Blažej.
29:09 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (3:1)
29:09 Čáp našel na pravé straně Strnada, který si poradil s Melegou a hosté snižují opět na rozdíl dvou branek.
28:58 Čikovu přízemní střelu zachyti Bárta.
25:35 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #16 Tadeáš Chroust (3:0)
25:35 Bachmaierova trvrdá střela končí v brance.
25:22 Novákův lob do brankoviště lapil před Kuchynkou Zetek.
24:16 Fojtík se snažil dorazit Svačinkovu střelu, trefil pouze brankovou konstrukci.
23:00 Fořt v dobré pozici ještě hledal některého ze svých spoluhráčů, bohužel pro něho našel pouze hokejku domácího obránce.
20:50 Doutnáčovo nahození od půlící čáry chytá Melega.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:32 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (2:0)
19:32 Čikova střela zaplula přesně do šibenice a Kladno odskakuje do dvoubrankového vedení.
18:55 Svačinkova střela končí na hrudi Tichého.
17:30 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
17:30 Kladno si po faulu na Tomáška zahraje první přesilovou hru zápasu.
16:25 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:0)
16:25 Krásná akce v podání domácích. Chroust přes celou šířku hřiště našel nabíhajícího Veselého, který vyslal nechytatelnou bombu za Zetkova záda.
14:46 Zetek si připisuje dobrý zákrok proti střele Fojtíka.
13:43 Chroust našel přihrávkou od mantinelu osamoceného Hübnera na středu. Jeho střela z první skončila za mantinelem.
10:50 Melega vyslal do útoku Bachmaiera, ten se v situaci 2 na 1 rozhodl pro střelu, která mu ale vůbec nevyšla.
09:00 Po Blažejově nepřesné přihrávce vystartoval do útoku Korych. Naštěstí pro domácí dobře zásáhl Tomášek.
08:24 Špalek natáhl na středu ke střele, branku ovšem přestřelil.
07:40 Bachmaier vybojoval standardní situaci pro domácí, ze které Stůj těsně míjí branku.
06:10 Novákova klička před hostujícím golmanem nepřinesla ovoce.
04:38 Červinka nepříjemně prověřil Melegu.
03:43 Šefčíkův nahozený míček proletěl brankovištěm do rohu, kde ho sbírají hosté a vyráží do protiútoku.
01:45 Do první vážnější šance nabíhal od mantinelu kladenský Fojtík, bohužel mu míček od  čepele odskočil vysoko nad branku.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává Kladno.