8:4
    Jiří KOKLAR
    (Brožek)

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 8:4
branky: 3. Petr Žáček, 16. Tomáš Brožek, 22. Matyáš Kouba, 27. Vojtěch Fišer, 32. Daniel Drobiš, 57. Jiří Koklar, 58. Jiří Koklar, 59. Jiří Koklar - 10. Tomáš Němeček, 45. Jaromír Täuber, 47. Ondřej Horažďovský, 49. Matěj Šebek; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 237; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 25 - Ondřej Šrámek 18; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:15 Plzeň hraje v šesti.
58:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #75 Tomáš Brožek (8:4)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty do konce třetí třetiny.
57:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar bez asistence (7:4)
57:42 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
56:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #10 Šimon Perek (6:4)
56:30 Domácí si své vedení pojistili.
56:07 Domácí hrají v plném počtu.
54:07 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
52:23 Před námi je chvílemi bramborové pole, hráči padají jako brambory.
48:48 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #95 Matěj Čelakovský (5:4)
48:48 Plzni chybí kousek a dorovnají stav.
48:23 Oba týmy hrají v plném počtu.
47:13 Kouba si krásně drží míček, a snaží se s Hennrichem proměnit akci v góla.
46:35 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský bez asistence (5:3)
46:35 Plzeň začíná Štíry pomalu dohánět.
46:23 Vyloučen hráč #18 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
46:23 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
44:22 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Jaromír Täuber, asistoval #73 Josef Tomášek (5:2)
44:22 Plzeň využila šance přesilové hry a po velké snaze se ji podařilo střelit góla.
44:09 Vyloučen hráč #8 Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:21 Holý měl šanci na góla, ale nezdařilo se.
40:42 Tým domácích hraje v plném počtu.
40:01 Úvodní buly vyhrála Plzeň.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:42 Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
33:05 Zábran měl hezkou střelu, ale minul.
31:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #79 Matyáš Kouba (5:1)
31:07 Pátá právě teď odbyla.
30:56 Hosté hrají v plném počtu.
28:56 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
28:10 Štíři hrají v šesti.
26:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #37 Vojtěch Fišer, asistoval #97 Vít Strouhal (4:1)
26:41 Fišer vystřelil krásný gól díky hezké asistenci od Strouhala. Dostává svůj tým do vedení o tři góly.
21:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #12 Václav Hejplík (3:1)
21:07 Kouba dostal svým krásným gólem svůj tým do vedení o dva góly.
20:01 Buly druhé třetiny vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:13 Švehla v dnešním zápase předvádí neuvěřitelné zákroky, nikdo nechápe jak to dělá.
15:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #12 Václav Hejplík (2:1)
15:10 Domácí se šancí vynaložili nejlíp jak mohli a dostali se do vedení.
14:08 Domácí začínají hrát přesilovou hru. Mají tímto šanci se dostat do vedení.
14:07 Vyloučen hráč #3 Václav Khek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:13 Kouba získal míček, pěkně si za bránou obličkoval dva hráče a snažil se tuto akci dál rozvést a zakončit gólem.
10:00 Je před námi ještě celá půlka třetiny, tak uvidíme zda se jednomu týmu podaří dostat do vedení.
09:37 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #30 Michael Brabec (1:1)
09:37 Plzeň se nedá a vrací domácím góla. Je vyrovnáno.
07:32 Domácí si skvěle brání svou bránu. A nepouští Plzeň ke střele. Když se Plzni podaří vystřelit, tak je střela zblokována.
02:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #29 Vojtěch Prokop (1:0)
02:50 Hned v prvních třech minutách se domácím podařilo dostat do vedení.
02:13 Kouba nahrál a dal Froňkovi hezkou  šanci na gól.
01:37 Prokop si krásně přeběhl přes celé hřiště, vystřelil a zkusil tento zákrok proměnit v gól.
00:56 Utkání se ze začátku přelévá ze strany na stranu.
00:01 Vítám vás u dnešního online přenosu.