• 44 43:16
    2:18
    (Babík)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:18
branky: 18. Ondřej Pokorný, 31. Radim Tyll - 1. Filip Peterek, 3. Filip Peterek, 4. Václav Babík, 7. Sebastián Hachlica, 7. Dominik Ptáček, 18. Václav Babík, 19. Václav Babík, 20. Dominik Ptáček, 20. Pavel Němec, 21. Jakub Rohel, 21. Dominik Ptáček, 21. Dominik Ptáček, 28. Sebastián Hachlica, 29. Ondřej Pařenica, 36. Tobiáš Plaček, 38. Dominik Ptáček, 38. Ondřej Pařenica, 44. Sebastián Hachlica; rozhodčí: Vladislav Tuček - Petr Pagáč; vyloučení: 2 + Josef Loučka OS:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Effenberger ? - Matěj Hőpp ?; po třetinách: 0:5, 1:9, 1:4
43:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #66 Václav Babík (2:18)
37:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #22 Jakub Slíva (2:17)
37:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #66 Václav Babík (2:16)
35:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Tobiáš Plaček, asistoval #49 Tomáš Vlček (2:15)
30:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #62 Radim Tyll, asistoval #60 Lukáš Slezák (2:14)
28:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #10 Pavel Němec (1:14)
27:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #87 Dominik Ptáček (1:13)
20:58 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U17
20:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:12
20:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:11
20:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #49 Tomáš Vlček (1:10)
19:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Pavel Němec, asistoval #95 Ondřej Pařenica (1:9)
19:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:8)
18:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:7)
17:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #17 Ondřej Pokorný, asistoval #95 Šimon Mahdal (1:6)
17:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
06:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
06:10 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - osobní trest
06:10 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání
06:10 Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za nesportovní chování
06:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #23 Ondřej Adamec (0:4)
03:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
02:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #7 Erik Tomaško (0:2)
00:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1