• 45 44:47
    4:7
    (Řezníček)

FLORBAL LITOMYŠL B - Klub SPV Slovan Pardubice 4:7
branky: 7. Martin Klejch, 9. Radim Hladík, 20. Tomáš Doubek, 25. Martin Motyčka - 1. Vojtěch Kubant, 6. Radek Filipi, 28. Miloslav Zavoral, 30. Dominik Řezníček, 36. Daniel Leško, 45. Miloslav Zavoral, 45. Radek Filipi; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 26 - Evžen Vokál 17; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 6:14
44:47 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:7
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #33 Dominik Řezníček (4:7)
44:13 Po šavlovačkách před litomyšlskou bránou se Zavoral trefuje do prázdné
44:12 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:6
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #23 Miloslav Zavoral, asistoval #30 Radek Filipi (4:6)
43:33 Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
41:53 Hra je pozastavena, Vokál dostal křeč do lýtka
38:52 Hladík střílí z otočky, ale trefuje pouze tyčku
38:28 Vyloučen hráč #96 Jan Truhlář družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání
37:35 Přesilovka pro Litomyšl, podaří se jí vyrovnat?
37:34 Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
36:08 Řezníček prokličkoval celé hřiště a pak míček nahrál spoluhráči do prázdné, ten však minul. Akce jako od svitavského Vrtěny!
35:37 Leško trefuje skulinku nad ramenem Moravce a PCE se ujímají vedení
35:36 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:5
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #98 Daniel Leško, asistoval #11 Martin Wróbel (4:5)
33:29 Jedovatá střela Řezníčka trefuje pouze Moravce
32:23 Litomyšl oslabení ustála a hned se vydal do útoku Hladík. Gól z toho ale nebyl.
30:24 Buly pro Pardubice
30:23 Pardubice budou mít šanci se ujmout vedení po sekání Pakosty
30:22 Vyloučen hráč #47 Jan Pakosta družstva FLORBAL LITOMYŠL B na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
29:41 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček, asistoval #30 Radek Filipi (4:4)
27:37 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:3
27:20 Gólman Litomyšle předvedl neuvěřitelný save
24:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #88 Martin Motyčka, asistoval #10 Oldřich Hána (4:2)
24:41 Problémy s časomírou vyřešeny, zápas může pokračovat
22:40 Pova (PCE) střílí z půlky a těsně míjí bránu
21:47 Chyba v pardubické obraně nebyla potrestána
19:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #25 Tomáš Doubek, asistoval #51 Jonáš Moravec (3:2)
18:13 Ondra Bureš se pokusil o kličku a opět mu to nevyšlo. Potřetí to vyjde!
18:00 Ondra Bureš ze vzduchu přestřeluje bránu
16:50 Pardubice sice vstřelily gól, ale před tím brutálně osekaly Truhláře, takže gól neplatí
15:05 Litomyšl mají ještě krátce přesilovku
15:01 Buly pro Pardubice
15:00 Střely v 1. části: 5:7
14:21 Od gólmana Litomyšle se ozvalo: Sprav tu kasu! A to je to nejzajímavější z této přesilovky
13:34 Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
12:56 Řezníček (PCE) mohl střílet do prázdné, ale minul
11:25 Zavoral z Pardubic fotbalovým zákrokem posílá míček za mantinel
10:20 Hladík z Litomyšle si prokličkoval 2 hráče a chtěl nahrát parťákovi před bránou. Tuto akci ale překazil Vokál.
10:09 Pardubice rozehrávají ze svého rohu
08:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #44 Radim Hladík bez asistence (2:2)
06:50 Ondra Bureš vysílá nebezpečnou střelu
06:46 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #13 Martin Klejch, asistoval #88 Martin Motyčka (1:2)
05:47 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi, asistoval #80 Martin Pova (0:2)
05:47 Zabijáckej gól od Filipiho, skoro prorval síťku branky
01:26 Tempo je podobné jako v předchozím zápase
00:48 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #30 Radek Filipi (0:1)