0:7
    Lukáš MORKES
    (Burker)

Klub SPV Pardubice - SOKOLI Pardubice B  0:7
branky: 4. Martin Severin, 9. Martin Hrubeš, 29. Štěpán Turek, 34. Tomáš Morkes, 35. Dominik Paar, 38. Ondřej Kroutil, 43. Lukáš Morkes; rozhodčí: Martin Korunka - Adam Krátký; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Matyáš Burda 39 - Vít Pomajzl 15; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 6:16
44:37 Zřejmě poslední standardku zápasu poslal Dušek pouze do bloku a tak utkání končí sedmibrankovým rozdílem! Děkujeme všem fanouškům za pozornost a těšíme se opět na viděnou.
42:20 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 0:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #96 Lukáš Morkes, asistoval #34 Pavel Burker (0:7)
42:20 Skalický také zkoušel osvědčené po zemi doprostřed, neuspěl a z brejku na druhé straně přidává sedmý hřebíček do rakve Morkes L.
40:29 Fantastický kopec od obránců SPV znamenal šanci 2 na 0, Pomajzl ale stále bezchybný.
38:41 Je sympatické, že SPV zápas nevzdává a stále se snaží skórovat, Pomajzl se teď musel vytáhnout proti střele i rychlé dorážce.
37:58 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 0:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #54 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Denis Paar (0:6)
37:58 A dočkal se i Ondra Kroutil, zkušené zakončení po zemi do středu branky nikdy nezklame.
37:12 Domácí Čermák teď ukazuje jak platným obráncem umí být, nejprve zblokoval dvě nebezpečné střely a pak ještě zahodil Morkese L. za mantinel pouze v mírném nesouladu s pravidly.
35:56 Střídačka Sokolů teď opravdu žije zápasem. Této podpory však nedokázal využít Dušek, který z nejlepší možné pozice mířil pouze do ramena brankáře.
34:33 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 0:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #39 Dominik Paar, asistoval #71 Lukáš Strnádek (0:5)
34:33 A už jsme se dočkali branky i od jednoho z Paarů, jednoduchý výběh a raketa do horní části branky.
33:11 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #77 Tomáš Morkes, asistoval #34 Pavel Burker (0:4)
33:11 Teď už se Burker asistence dočkal! Po jeho prostrčení na střed se prosazuje Morkes T.
32:51 Tak to vypadá, že se bude opakovat scénář z druhé třetiny, krásná akce po ose Morkes L,, Burker, Moravec ale také nekončí v síti.
31:48 Dvojčata Paarovi, neboli "párátka" se dostávají do jedné šance za druhou, jenom to proměnit...
30:20 SPV má velmi dobré začátky třetin, i teď se objevil v šanci Skalický. Uvidíme, jestli na to dokáží domácí navázat nebo jestli budeme opět svědky dominance hráčů v červených dresech.
30:00 Poměr střel 3:19 pro Sokoli celkem jasně vypovídá jak o průběhu druhé třetiny, tak o střelecké nemohoucnosti hostujícího celku.
30:00 Střely ve 2. části: 3:19
28:50 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #26 Štěpán Turek, asistoval #77 Tomáš Morkes (0:3)
28:50 A tentokrát jsme se dočkali i jejího využití! Morkes L. našel skvělým pasem Turka, který dokázal umístit svoji střelu perfektně do protipohybu brankáře.
28:31 Vyloučen hráč #13 Filip Čermák družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hrubost
28:31 Už jsem chtěl psát, jak se teď utkání celkem zklidnilo, až záplaly emoce v souboji na brankovišti a Sokoli mají možnost třetí přesilovky.
26:12 Další gól měl na hokejce Turek, ale branka SPV jako by v této třetině byla zakletá.
25:22 Moravec si fantasticky diriguje svojí lajnu, bohužel zatím bez gólového vyjádření.
23:30 Zpráva pro Honzu Černohorského: na pondělním tréninku pojďme zařadit střelbu z první. Ondra Kroutil už měl mít hattrick.
22:35 Brankář SPV zatím drží svůj tým, teď předvedl další dva výtečné zákroky v rychlém sledu.
21:05 Nutné zmínit že i SPV má na tomto utkání vlastní fanklub, děkujeme všem přihlížejícím za skvělou atmosféru.
19:44 SPV se ubránilo, sokolům nepomohlo ani neúnavné povzbuzování od náhradního brankáře Jakuba Mikuly.
18:29 Fanoušci kroutí nevěřícně hlavou, nikdo nechápe jak Paar D. nedokázal dostat balonek do sítě, když byl sám na malém brankovišti.
17:44 Vyloučen hráč #87 Kryštof Šourek družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
17:44 Jako na zavolanou se Burker protlačil do středu a jediné co ho zastavilo od skórování byla brutální závora.
17:07 Kdyby sokolská lajna dorostenců neběhla s balonkem pořád do rohu, tak si troufnu říct, že je skóre už vyšší.
16:20 Oliva našel fantastickým krosem Kroutila. Ten bohužel nezamířil mezi tři tyče.
15:40 SPV vlétlo do druhé třetiny jako uragán. Naštěstí pardubický brankář Pomajzl se včera dobře naladil v tanečních a drží čisté konto.
15:00 Střely v 1. části: 6:11
08:10 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #23 Martin Hrubeš, asistoval #54 Ondřej Kroutil (0:2)
03:50 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Polák družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
03:12 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #93 Martin Severin, asistoval #26 Štěpán Turek (0:1)