59
  • 59 58:16
    Playmakers

FBS Olomouc - FbC Playmakers Prostějov 5:6
branky: 17. Jakub Krnáč, 26. Jan Roletzky, 34. Michal Vašut, 37. Jan Hél, 39. Martin Willmann - 1. Daniel Miczek, 9. Daniel Miczek, 23. Milan Fojt, 45. Zdeněk Fojt, 50. Jan Hloch, 51. Zdeněk Fojt; rozhodčí: Milan Fajkus - Mikuláš Peths; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Porwisz 23 - Štěpán Panák 31; po třetinách: 1:2, 4:1, 0:3
59:59 Tlak v závěru zápasu byl jen platonický. Roletzký poslední pokus namířil jen do gólmana a je konec.
58:16 Timeout FbC Playmakers Prostějov
58:16 Přesilovka nevyužita, ale závěr slibuje napínavou podívanou!
53:57 V oslabení se vlastně odnikud vyřítil Hél, byl jako rychlý šíp mířící přámo k brance. Zakončení ale opět selhalo
52:10 Hráči se nyní pletou hokejky se sekyrkami. Podle hesla 'a topůrko za tolar' se nyní svými nástroji ohání velice lacině a vznikla z toho hra 4 na 4.
50:43 Hostující kapitán otáčí zápas a raduje se jako malý kluk, který se rád hraje. Hrál si rád tak výrazně, až z otočky překonal Porwisze
50:29 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 5:6
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #81 Zdeněk Fojt bez asistence (5:6)
50:28 Hráči Hél a Fojt si přátelsky povídají, občas se srazí, občas se urazí. Sudí to nerad vidí a hrozí vyloučením. Hél to bere s úsměvem. Fojt to bere...s menším úsměvem.
49:27 Branky nyní dosáhl Willmann, ale sudí dříve odpískal faul na domácí straně. Jaký přesně asi navždy zůstane ukryto v propadlišti dějin.
49:10 Ach ta zakletá přední tyč severní branky. Nyní si ji nepokryl Porwisz a je vyrovnáno.
49:05 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 5:5
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #83 Jan Hloch, asistoval #69 Marek Bouda (5:5)
47:38 Chvíli se zdálo, že budou domácí bránit těsné vedení, ale pak se hra opět zbláznila. Ke svému nezvyklému výletu dopředu se odhodlal Zehzula. O chvíli později byl sám před gólmanem čmela. Stav zůstává nezměněn.
45:59 Nyní chybuje Vašut při přihrávce na Kroupu, hosté toho ale nedokázali využít a míček netrefili.
44:02 Olomouc nyní neubránila standardní situaci, a je to opět jen o gól. Miczek si připisuje svůj čtvrtý bod v utkání a jeho vliv na hru hostí je více než podstatný
44:01 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 5:4
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #81 Zdeněk Fojt, asistoval #10 Daniel Miczek (5:4)
41:16 Domácí obrana byla pro třetí část vystužena o hrající legendu Jiřího Kroupu. Stejně se ale Prostějov dostal do šance. Porwisz ale rybičkou k tyči hostům skórovat nedovolil. O chvíli později se zřítil k zemi Roletzký, byl odveden na lavičku, kde těžký střet vydýchává.
40:00 V druhé polovině druhé třetiny spustili domácí útočnou lavinu a hosté ji prostě neodpružili. Rychlé branky daly Olomouci vedení, které budou zuby nehty bránit v závěrečné části.
39:59 Na konci třetiny bylo opravdu vzrůšo. Okulahodící kombinace domácích skončila nepřesnou nahrávkou Jakubce na Willmanna, aby pak do brejku pelášili hosté. Vašut vteřinu před koncem třetin zatáhl za záchrannou brzdu a bude za to pykat.
39:20 Agilně hrající Krnáč opět procházel hostující obranou. Tentokráte střílel hodně nahoru a brankář jeho střelu špičkami prstů, nebo snad až i dlouhými nehty, vytáhl mimo
38:12 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Martin Willmann, asistoval #7 Martin Jakubec (5:3)
38:12 Olomouc zcela mění koloběh dějin tohoto střetnutí. Nyní Willmann využil toho, že si hostující brankář opravdu svou přední tyč příliš nehlídá a zvyšuje už na rozdíl dvou branek.
37:40 Nyní proběhla kombinace z dílny kapely Tic Tac Toe. Míček létal hřištěm velkou rychlostí, přihrávky chodily z první a po Willmannově finálním pasu v poklidu zakončil Hél.
36:59 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Hél, asistoval #11 Martin Willmann (4:3)
36:00 Vašut prošel celé hřiště jako ladný butterfly a k údivu všech vystřelil. To nejvíce překvapilo hostujícího gólmana, který od bližší tyče doslova utekl a právě tam zapadl míček
33:58 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Michal Vašut, asistoval #7 Martin Jakubec (3:3)
32:40 Jedna z šancí k úspěchu vede ve vybojování odražených míčků. Nyní to dokázal Čmela, ale bránu přestřelil. O pár okmažiků později se po dlouhé nahrávce doslova řítil na bránu Krnáč, ale pro bekendový blafák už neměl moc prostoru
31:05 Po dlouhé době vzrušení i ze samotné hry. Šancí je totiž v zápase asi jako mimozemšťanů ve sluneční soustavě. Nyní však chytře pálil Krnáč a trefil bližší tyč.
28:45 Mírné vytrhnutí z letargie sobotního večera. V hale se nyní zřítily všechny části mantinelu jako domino. Spravuje se.
25:45 Hned za pár okamžiků se ale s utěšnou střelou předvedl Roletzký a Olomouc dotahuje. Mohla i vyrovnat, ale Jakubec, který je dnes oděn jako volejbalové libero, tedy má jiný dres i kraťasy, než zbytek týmu, samostatný únik nedotáhl
25:09 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Roletzky, asistoval #8 Jan Hél (2:3)
23:30 Zaoral ztratil na půli míček, což se olomouckým stalo osudné. Hosté opět odskakují na rozdíl dvou branek. Jen časomíra na stadioně to zatím nezanamenala.
22:58 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 1:3
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #93 Milan Fojt, asistoval #10 Daniel Miczek (1:3)
21:58 Úvod druhé třetiny je o poznání opatrnější než v předchozím dějství. Domácí v čele s Roletzkým působí na palubovce trochu ospale.
20:00 První třetina byla velice vyhecovaná. Hráči padali na zapisovatelské notebooky a zraněné nohy vedle sedících domácích opor nebyly v bezpečí. Florbalisté se hádali se sudími a byli vylučovaní. Prostějov derby utkání bere velmi prestižně a zatím těsně vede. Ale v druhé polovině první třetiny už se domácí vzpamatovali z úvodní zápasové kocoviny a tlačili se do šancí. Jestli přijde úplné vystřízlivění uvidíme v dalším průběhu.
19:59 Prozatím nedokázli, zastavil je nepřijemný pronikavý zvuk tělocvičnového klaxonu
19:32 Hosté opět sekali, dokáží toho olomoučtí využít?
17:52 Nyní mohl vyrovnat Zaoral, ale střílí pánu Bohu do oken
16:38 Krnáč nyní nádherně vykličkoval z rohu, udělal si ze soupeřovích obránců dobrý den a bekendem nezadržitelně skóroval.
16:37 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Jakub Krnáč, asistoval #12 Libor Čmela (1:2)
13:59 V přesilové hře je rušno. Jakubec našel před bránou Willmannna ale ten skákavý míček netrefil. Na druhé straně v podobné pozici selhal Hloch
09:47 Hráč Miczek věrný svému jménu míček opravdu dobře ovládá, nyní ho sklepl ze vzduchu přímo mezi nohy domácího gólmana
08:46 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 0:2
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Daniel Miczek, asistoval #9 Josef Ťuik (0:2)
08:09 Nyní se zápas trochu zklidnil. Domácí měli možnost zahrát standardní situaci ze slibné pozice, ale rozehrávkou vyslali soupeře do brejku. Ten zůstává nevyužen
05:31 Willmann svou sekerou daroval hostům přesillovou hru. Paradoxně ale mohli udeřit domácí, ale Krnáč přestřelil
03:55 Hél šel sám na bránu, ale kličku nedotáhl do úspěšného konce
01:51 Ihned v úvodu zápasu odešel Zehnula nepochopitelně střídat a umožnil soupeři jít do rychlého vedení. Zápas je hned od začátku vyhacovaný. Hráči létají přes mantinel, bohužel ale nemají křídla a padají na pisatele onlajnu.
00:31 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 0:1
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Daniel Miczek, asistoval #81 Zdeněk Fojt (0:1)
00:00 Vítejte u zápasu 2. florbalové ligy mužů mezi FBS Olomouc a Playmakers Prostějov. Vzhledem k tomu, že zapisovatel běžel celou cestu z domu, aby zápas stihnul, omluvte kratší úvod. Začínáme