5:6
    Miroslav JAHODA
    (Daniš)

FT Sokol Praha-Břevnov - SK B.U.H. Praha 5:6
branky: 2. Ondřej Daniš, 13. Michal Pozler, 15. Tomáš Pilař, 22. Michal Pozler, 45. Miroslav Jahoda - 6. Pavel Vincík, 11. Jakub Šolta, 14. Vladimír Mareš, 35. Jakub Šolta, 36. Pavel Vincík, 43. Vladimír Mareš; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Zdeněk Šafránek ?; po třetinách: 3:3, 1:0, 1:3
44:35 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 5:6
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #19 Miroslav Jahoda, asistoval #28 Ondřej Daniš (5:6)
42:28 GÓL SK B.U.H. Praha! 4:6
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #8 Vladimír Mareš, asistoval #9 Richard Kadlec (4:6)
40:00 Timeout FT Sokol Praha-Břevnov
35:41 GÓL SK B.U.H. Praha! 4:5
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #10 Pavel Vincík, asistoval #5 Jan Severa (4:5)
34:25 GÓL SK B.U.H. Praha! 4:4
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #12 Jakub Šolta, asistoval #3 Tomáš Sohlich (4:4)
27:37 Hoši inspirovaní NHL chtějí hrát 3 na 3. Naštěstí židlí tady máme dost
21:54 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #20 Michal Pozler, asistoval #19 Miroslav Jahoda (4:3)
16:00 Omlouvám se za výpadek, byl jsem pasován do role Dj dnešní párty
14:30 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:3
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #28 Ondřej Daniš (3:3)
13:54 GÓL SK B.U.H. Praha! 2:3
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #8 Vladimír Mareš, asistoval #27 Jiří Galajda (2:3)
12:19 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #20 Michal Pozler, asistoval #28 Ondřej Daniš (2:2)
10:01 GÓL SK B.U.H. Praha! 1:2
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #12 Jakub Šolta, asistoval #8 Vladimír Mareš (1:2)
10:01 Zaznamenáváme další změnu skóre, kdy Šolta ze vzduchu prostřelil vše co mu stálo v cestě.. Musím podotknout, že to byl pouze gólman Hrbek
09:38 Jiří Ullmann si zřejmě myslí, že je posun času a tak stále nedorazil na pořádání, jeho biceps by se hodil..
07:56 Gladiátorské hry pokračují, ovšem toho je florbal, a tak Pilař si vybírá svůj 2 minutový oddych u pořadatelského stolku
05:27 GÓL SK B.U.H. Praha! 1:1
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil #10 Pavel Vincík, asistoval #27 Jiří Galajda (1:1)
05:27 Neviděl jsem gól, ale rozhodčí nám ho hlásil, takže změna skóre a B.U.H. vyrovnávají, navíc budou mít výhodu přesilové hry, protože Pozler dal hráčům hostí 'ochutnat' složení plastů místních mantinelů
04:23 Velký zákrok, velkého gólmana Břevnova.. Tribuny bouří a nevěří, že hráči, slovy Pepíka Hnátka, 'trefili zařízení'
03:40 Zatím nejvíce trpí zdi Zubákovi Arény (Černošické), protože branku trefit v 9 ráno se zdá nadlidský úkol
02:00 Vysoká hůl byla potrestána jak 2mi minutami tak gólem. Sohlich by raději nějaký středověký trest, tento byl až příliš krutý..
01:28 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:0
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #28 Ondřej Daniš, asistoval #19 Miroslav Jahoda (1:0)