10:2
    Kristýna BENÁČKOVÁ
    (Balíková)

FbŠ Bohemians B - FbK WILDCATS Praha 10:2
branky: 14. Petra Hradečná, 18. Andrea Plavcová, 24. Andrea Plavcová, 30. Andrea Plavcová, 30. Petra Hradečná, 30. Kateřina Tichá, 31. Lenka Mecerová, 32. Kateřina Tichá, 33. Martina Kloudová, 38. Kamila Podraská - 10. Pavla Balíková, 40. Kristýna Benáčková; rozhodčí: Kateřina Rybínová - Karolína Vlachová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Kristýna Zemanová ? - Lenka Tlapáková ?; po třetinách: 1:1, 5:0, 4:1
42:15 Krásný únik Linhartové a následně také Sýkorové, vždy by to však chtělo lepší zakončení.
39:26 GÓL FbK WILDCATS Praha! 10:2
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil #19 Kristýna Benáčková, asistoval #25 Pavla Balíková (10:2)
39:26 Nepozornosti soupeřek před brankou zkušeně využila Balíková s Benáčkovou, která bezchybně zakončila.
37:52 GÓL FbŠ Bohemians B! 10:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #27 Kamila Podraská, asistoval #21 Pavla Theodosisová (10:1)
34:10 Samostatný únik Balíkové s Benáčkovou, balonek byl však rychlejší než ony.
32:16 GÓL FbŠ Bohemians B! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #28 Martina Kloudová, asistoval #8 Eva Ďarmeková (9:1)
31:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Kateřina Tichá, asistoval #27 Kamila Podraská (8:1)
30:40 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #36 Lenka Mecerová, asistoval #85 Petra Hradečná (7:1)
30:40 Parádní zákrok Černé. Mecerová však získala odražený balonek na brankovišti jako první a doráží.
29:55 Poslední minuta byla pro Wildcats nelítostná..snad se zadaří v poslední třetině.
29:39 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Kateřina Tichá, asistoval #21 Pavla Theodosisová (6:1)
29:12 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #85 Petra Hradečná, asistoval #21 Pavla Theodosisová (5:1)
29:02 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #51 Andrea Plavcová, asistoval #86 Veronika Hořáková (4:1)
26:10 Wildcats ostřelují golmanku protihráče, bohužel jim nepřálo štěstí.
23:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #51 Andrea Plavcová bez asistence (3:1)
23:42 Chybnou rozehrávku do hráče od obránce Wildcats potrestala Plavcová.
21:58 Wildcats tlačí na branku soupeře a žádný balonek nechtějí dát zadarmo.
17:17 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #51 Andrea Plavcová, asistoval #21 Pavla Theodosisová (2:1)
17:17 Theodosisová našla osamocenou Plavcovou přímo před brankou Wildcats, která s přehledem zakončila.
13:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #85 Petra Hradečná, asistoval #36 Lenka Mecerová (1:1)
09:32 GÓL FbK WILDCATS Praha! 0:1
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil #25 Pavla Balíková bez asistence (0:1)
09:32 Krásná otočka Balíkové a jako vždy přesné zakončení posílá Wildcats do vedení.