Adam BORGES
  • 58 57:46
    FBC Přerov

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MSEM Přerov 5:4
branky: 9. Daniel Bitzánek, 23. Daniel Bitzánek, 28. Denis Tomančák, 58. Daniel Bitzánek, 58. Ondřej Fojtík - 2. Martin Kubalík, 18. Adam Borges, 26. Adam Budník, 47. Filip Brauner; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 32 - Zdeněk Raška 21; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Dnes jsme sehráli náročné utkání s kvalitním soupeřem a v závěru prokázali silnější vůli vyhrát. Soupeřům přeji šťastný návrat domů.
60:00 Komentář trenéra hostů, Pavla Hausnera: Díky za utkání.
60:00 V poslední třetině byl poměr střel na bárnu 6:10.
59:20 Hosté hrají bez brankáře.
59:07 Kubalík zůstává ležet na ploše, hra je přerušena.
58:38 Přerov zvyšuje tlak.
58:11 Ševčík z bezprostřední blízkosti vystřelil z otočky, ale Piško byl dobře postaven.
57:46 Timeout FBC MSEM Přerov
57:46 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 5:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #48 Ondřej Fojtík, asistoval #70 Denis Tomančák (5:4)
57:31 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #22 Daniel Bitzánek, asistoval #17 Martin Juroš (4:4)
57:31 A hrajeme zase od nuly.
57:11 Vyloučen hráč #88 Adam Borges družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
56:49 Domácí jsou v plném počtu.
56:08 Ačkoliv má Přerov početní převahu, na hřišti to vypadá vyrovnaně.
54:49 Vyloučen hráč #22 Daniel Bitzánek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost
50:00 Půlka třetiny a domácí ještě nevystřelili na bránu. Navíc Bitzánek si teď docela koledoval o osobní trest, když ho museli uklidňovat spoluhráči.
48:57 Domácí jsou v plném počtu.
47:39 Frýdek soupeři nechává až moc prostoru.
46:27 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #23 Filip Brauner, asistoval #11 Ondřej Kowalik (3:4)
45:34 Dvořák uklouzl po čepeli a hosté se rozčilují.
43:23 Také domácí vyrážejí do akce, ale stejně jako u soupeře to k ničemu nevede.
42:09 Zatím se u míčku drží hosté.
40:01 Po dvou třetinách není nic rozhodnuto a tak uvidíme co přinese ta třetí.
40:00 Poměr střel v druhé třetině byl 6:11.
38:30 U míčku jsou více hosté, ale nedaří se jim nic moc kloudného vymyslet. Domácí pak útočí z brejků.
36:10 Hosté hrají v plném počtu.
34:10 Vyloučen hráč #69 Jakub Vlček družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za držení
33:32 Frýdek očekává další přesilovku.
32:12 Hosté hrají v plném počtu.
30:35 Tomančákova dělovka trefila masku Rašky přesně doprostřed.
30:12 Vyloučen hráč #7 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
29:24 Frýdek si zahraje další přesilovku.
27:50 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #70 Denis Tomančák, asistoval #69 Filip Matějka (3:3)
27:18 Opět Tomančákova střela. Tentokrát od mantinelu a hodně nad bránu.
26:42 Tomančák před bránou, přihrávka se k němu dostala, ale on střelu malinko podcenil.
26:33 Vyloučen hráč #10 Adam Budník družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
25:50 Hosté ztrácí rozehrávku kvůli zdržování.
25:10 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Adam Budník bez asistence (2:3)
24:13 Vyloučen hráč #17 Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
22:49 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:2
22:12 Klimecký trefuje horní tyč.
20:50 Kowalikova střela po teči brankářem proskákala jen těsně kolem tyče.
20:00 V první třetině byl poměr střel na bránu 14:15.
19:52 Ke střele se dostal také Tomančák, který své kvality včera předvedl až v poslední minutě zápasu.
18:51 U míčku se drží domácí a hledají vhodnou příležitost ke střele.
17:15 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #88 Adam Borges, asistoval #7 Matěj Ševčík (1:2)
15:22 Na hřišti probíhá boj o míček, spíše než ukázka zajímavých akcí.
14:18 Hosté hrají v plném počtu.
14:12 Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil #14 Tomáš Hořecký.
12:18 Vyloučen hráč #7 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
11:02 Bitzánek běžel sám na brankáře, ale moc prostoru pro střelu neměl. V zádech měl obránce a golman Raška se vysunul proti němu.
09:39 Frýdek je nyní znatelně aktivnější, než moravský soupeř.
08:42 Z blokované Tobolovy střely vznikl docela nebezpečný zapadáček.
08:25 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #22 Daniel Bitzánek, asistoval #10 Tomáš Vežranovský (1:1)
08:21 Domácí jsou v plném počtu.
06:21 Vyloučen hráč #12 Tomáš Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře
05:20 O chvíli později vytvářel akci s Jurošem, ale obránci ji zarazili ještě v zárodku.
04:54 Vežranovský vytvořil pěknou příležitost pro Matějku, ale tomu se skórovat nepodařilo.
03:45 Hosté jsou zatím střelecky aktivnější. Domácím se nedaří přecházet do protiútoku.
01:31 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #88 Adam Borges (0:1)
00:41 Piško si připisuje první zákrok. Míček vyráží maskou.