• 51 50:54
    2:5
    (Koubek)

Pacovští Honzíci - FTC Vysoké Mýto  2:5
branky: 9. Matěj Doubek, 34. Adam Škoda - 17. Martin Kadavý, 21. Jiří Unzeitig, 29. Adam Kobr, 43. Adam Kobr, 51. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Jiří Kučera - Pavel Urbánek; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Kršek 20, Jan Máca 9 - Václav Musel 28; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:2
59:59 Komentář trenéra domácí: Víkend bez zaujetí, bez nasazení, bez chuti vyhrát. Jediné co se dá pochválit nástup Adama Krška v prvním jeho utkání v základní sestavě.
59:59 Komentář trenéra hostí: Z naší strany dnes poctivě odmakané utkání, proti velmi silnému soupeři. Věděli jsme co nás tady dneska čeká, dobře jsme se na utkání připravili, myslím si, že tři body si odvážíme celkem zaslouženě. Děkuji domácím za férové utkání. Ať se daří v dalších zápasech.
57:06 Domácí v šesti
50:54 Timeout Pacovští Honzíci
50:54 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Milan Koubek (2:5)
46:55 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jan Máca družstva Pacovští Honzíci
42:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #27 Martin Kadavý (2:4)
42:41 Vyloučen hráč #10 Adam Škoda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
39:48 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
33:23 GÓL Pacovští Honzíci! 2:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #10 Adam Škoda, asistoval #33 Milan Paták (2:3)
32:21 Vyloučen hráč #7 Petr Kubíček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
28:12 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #79 David Vaňásek (1:3)
26:11 Domácí dobývají branku hostí.
25:43 Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil #52 Šimon Ledvinka.
22:08 Hosté udávají tempo hry.
20:58 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
20:57 První střela druhé třetiny a je to gól.
19:09 Brankář hostí čelí nepříjemným střelám.
17:30 Domácí tým sevřel hosty na jejich obranné polovině.
16:49 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Martin Kadavý, asistoval #10 Milan Koubek (1:1)
16:35 Zvoní tyč!
16:00 Hráčům domácího týmu se daří vyhazovat míček.
15:25 Hráči hostí se snaží najít prostor pro střelu.
14:52 Vyloučen hráč #3 Tomáš Dohnal družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
10:08 Hráči hostujícího týmu si neví rady s vysokým napadáním domácích.
08:18 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #33 Milan Paták (1:0)
08:17 Standartní akce domácích a první gól!
07:39 Oba týmy si vytvářejí šance, ale bez úspěšného zakončení.
04:34 Hra se přelévá z jedné poloviny na druhou.
02:56 Hráči hostujícího týmu si vytváří tlak na své útoční polovině.
01:33 Hráči domácího týmu zatím diktují tempo hry.