Denisa ČERNÁ
  • 45 44:11
    Bivoj

SK BIVOJ LITVÍNOV - TEXAS LONGHORNS 6:4
branky: 11. Laura Vytrhlíková, 30. Laura Vytrhlíková, 31. Laura Vytrhlíková, 32. Lenka Svobodová, 41. Nela Havlínová, 42. Karolína Slavíková - 13. Klára Zelinková, 13. Jana Pavlicová, 21. Jana Pavlicová, 30. Klára Zelinková; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Čech; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Sandra Srpová 26 - Nicol Götzová 24; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:0
45:00 Komentář trenéra domácích: Ve středu jsme měli focení a pak jsme v jisté nejmenované aplikaci z hráček udělali babičky. Důchodkyně nastoupily do zápasu a bylo to znát. Už tomu chyběly jen francouzské hole. Za třetí třetinu obrovská poklona. Chvílemi jsme hráli v 8 hráčkách, proto je obrat o to ještě cennější. Snad se holky uzdraví. To si přeju nejvíce. Díky soupeři za poučný zápas.
45:00 Komentář trenéra hostí: Zápas rozhodl gól na konci druhé třetiny. Po pauze jsme byli ze hry soupeře strašně nervózní a díky tomu jsme dostali 2 aciné branky. Pak už byla psychická síla na straně Litvínova. Nicméně za dvě třetiny super výkon od holek, diametrálně odlišný od víkendové hry. Soupeři hodně štěstí do dalšího kola a díky všem za utkání.
45:00 Střely ve 3. třetině: SK Bivoj Litvínov: 14; Texas Longhorns: 18
44:11 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
44:11 Vyloučen hráč #66 Denisa Černá družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
43:32 Hráčky při souboji v rohu boří mantinel.
42:15 Hosté hrají v šesti.
42:05 Timeout TEXAS LONGHORNS
41:55 Hráčky týmu Litvínova ovládají mířek.
41:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #41 Nela Havlínová (6:4)
40:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #41 Nela Havlínová, asistoval #88 Kristýna Střihavková (5:4)
37:58 Hra je několikrát přerušena nedovoleným zákrokem. Z čehož plyne volný úder pro hráčky týmu domácích.
36:36 Hra se dostává před bránu hostí. Šanci však neproměňují.
36:04 Hráčky týmu hostí rozehrávají z rohu.
34:55 Hra se přelévá ze strany na stranu.
33:28 Hra se stále drží na obranné polovině týmu hostí.
31:58 Míček ovládají hráčky domácího týmu. Několik šancí se jim však následně nedaří proměnit.
31:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová, asistoval #66 Denisa Černá (4:4)
31:02 Hra se odehrává na obranné polovině týmu domácích.
30:25 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #88 Kristýna Střihavková (3:4)
30:01 Úvodní vhazování vyhrávají hráčky týmu hostí.
30:00 Střely na bránu ve 2. třetině. SK Bivoj Liitvínov: 8; Texas Longhorns: 8
29:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
29:40 Míček v přesilovce ovládají hráčky domácího týmu.
29:10 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #31 Michaela Blovská (1:4)
28:59 Vyloučen hráč #44 Kateřina Vránová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za hra na zemi
27:31 Vyloučen hráč #14 Lenka Svobodová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
27:12 Hra se nejednoznačně přelévá ze strany na stranu.
25:48 Hráčka týmu domácích s číslem 68 vyráží vstřííc soupeřově bráně. Střílí. Její šance však nebyla proměněna.
24:31 Z volného úderu pro tým hostí na středové čáře, se hra dostává na polovinu domácího týmu, kde hráčky týmu litvínova míček zpracovávají.
23:35 Hra je sérií menších přestupků dělena na části.
21:10 Hra se přesouvá na obrannou polovinu týmu hostí. Šance hráček týmu domácích se jim však nedaří proměnit.
20:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:29 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #53 Petra Šebová (1:3)
19:23 Hráčka týmu hostí s číslem 12 střílí na bránu týmu domácích. Její střelu však vykryje hráčka s číslem 77.
18:17 Hra se drží na obranné polovině týmu hostí, kde hrají hráčky týmu domácích přesilovku.
17:40 Vyloučen hráč #44 Kateřina Vránová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
17:12 Hráčky týmu domácích se opakovaně dostávají před bránu soupeře. Ani jedna ze šancí se jim však nedaří proměnit.
16:31 Z nedovoleného zákroku na středové čáře plyne volný úder pro tým domácích.
15:01 Míček vyhrává při úvodním vhazování tým domácích.
15:00 Střely v první třetině. SK Bivoj Litvínov: 8; Texas Longhorns: 4.
14:36 Hra se stále přelévá ze strany na stranu.
14:06 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #41 Nela Havlínová.
14:06 Z nepovoleného zákroku před bránou hostí je nařízeno trestní střílení.
13:20 Hráčka týmu hostí s číslem 33 se dostává do šance. Tu však neproměňuje.
12:33 Hra se stále častěji drží na obranné polovině týmu domácích. Z jednoho z nepovolených zákroků týmu hostí však vyplívá volný úder pro domácí tým.
12:13 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #76 Petra Budská (1:2)
12:01 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
11:42 Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:30 Vhazování po góle vyhrává tým domácích. Hra se dostává na obrannou polovinu týmu hostí.
10:29 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (1:0)
09:43 Hráčka týmu hostí s číslem 12 se vydává vstříc litvínovské bráně. Míček je zákrokem domácího brankáře zblokován.
08:45 Ze souboje probíhajícího v rohu hřiště na litvínovské polovině hřiště, který neproběhl dle pravidel, vyústil volný úder pro hráčky týmu domácích.
07:14 Hra se přemišťuje na litvínovskou polovinu. Nastává branková situace, při které se týmu hostí nepodaří vstřelit branku.
06:10 Hra se odehrává na obranné polovině týmu hostí. Dochází k několika přestupkům vyúšťující ve volný úder pro tým Litvínova.
04:32 Litvínovská hráčka s číslem 16 míří k bráně hostů. Míč poskakuje v malém brankovišti. Brankářka hostí se zhosťuje míčku.
04:07 Hra je přerušena z důvodu zranění hráčky. Hra bude pokračovat vhazováním v rohu hřiště na polovině domácího týmu.
03:17 Hra se stále častěji pohybuje na obranné polovině týmu hostí.
01:34 Hráčka Litvínova s číslem 66 vyráží vstříc bráně. Svou šanci však neproměňuje a míček končí pod nadvládou hostujícího týmu.
00:00 Hra začíná výhrou vhazování hostujícím týmem.