• 22 21:54
    1:4
    (Podlešák)

FBC STŘELCI UNHOŠŤ - OLYMP FLORBAL Apollon 1:4
branky: 4. Radim Baláž - 1. Jakub Podlešák, 15. Kryštof Smíšek, 18. Patrik Vodrážka, 22. Patrik Vodrážka; rozhodčí: Vojtěch Pelikán - Tomáš Vacek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Juzl ? - Matěj Žufníček ?; po třetinách: 1:1, 0:3
21:54 GÓL OLYMP FLORBAL Apollon! 1:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL Apollon vstřelil #21 Patrik Vodrážka, asistoval #90 Jakub Podlešák (1:4)
20:21 Timeout FBC STŘELCI UNHOŠŤ
19:38 Vyloučen hráč #24 Antonín Plainer družstva OLYMP FLORBAL Apollon na 2 minuty za hra rukou
17:55 Timeout OLYMP FLORBAL Apollon
17:55 GÓL OLYMP FLORBAL Apollon! 1:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Apollon vstřelil #21 Patrik Vodrážka, asistoval #25 Tomáš Ouřada (1:3)
14:50 GÓL OLYMP FLORBAL Apollon! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL Apollon vstřelil #58 Kryštof Smíšek, asistoval #21 Patrik Vodrážka (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
03:14 GÓL FBC STŘELCI UNHOŠŤ! 1:1
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil #11 Radim Baláž, asistoval #17 Michal Chvátal (1:1)
00:37 GÓL OLYMP FLORBAL Apollon! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Apollon vstřelil #90 Jakub Podlešák, asistoval #42 Dominik Vodrážka (0:1)