0

0.

série

Tatran Střešovice C - SK DESPERADOS 9:10pn
branky: 3. Filip Hruška, 3. David Hruška, 6. Marek Benda, 13. Pavel Brautferger, 17. Jiří Friesz, 22. Štěpán Zavoral, 23. Marek Benda, 25. Christopher Nojovič, 29. Vítek Pištěk - 3. Miroslav Medal, 5. Ondřej Svoboda, 13. Miroslav Medal, 14. Miroslav Medal, 20. Miroslav Medal, 28. Jakub Květoň, 28. Miroslav Medal, 35. Filip Pacan, 36. Jiří Jakoubek, N Filip Pacan; rozhodčí: Vojtěch Kos - Filip Novák; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Paluska ? - Vladimír Čížek ?; po třetinách: 3:2, 4:3, 2:4
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #19 Filip Pacan a vstřelil rozhodující gól (9:10).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #64 Albert Cibulka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #61 Jiří Jakoubek a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #25 Vítek Pištěk a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #16 Miroslav Medal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #27 Štěpán Zavoral , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč #17 Jakub Květoň a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice C hráč #64 Albert Cibulka a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:39 GÓL SK DESPERADOS! 9:9
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #61 Jiří Jakoubek, asistoval #66 Rudolf Javořík (9:9)
34:53 GÓL SK DESPERADOS! 9:8
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #19 Filip Pacan, asistoval #61 Jiří Jakoubek (9:8)
31:40 Vyloučen hráč #66 Rudolf Javořík družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování
28:37 GÓL Tatran Střešovice C! 9:7
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #64 Albert Cibulka (9:7)
27:57 GÓL SK DESPERADOS! 8:7
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #44 Jakub Mudra (8:7)
27:30 GÓL SK DESPERADOS! 8:6
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #17 Jakub Květoň, asistoval #19 Filip Pacan (8:6)
24:45 GÓL Tatran Střešovice C! 8:5
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #10 Christopher Nojovič, asistoval #27 Štěpán Zavoral (8:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:51 GÓL Tatran Střešovice C! 7:5
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #98 Pavel Brautferger (7:5)
21:36 GÓL Tatran Střešovice C! 6:5
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #27 Štěpán Zavoral, asistoval #10 Christopher Nojovič (6:5)
19:50 GÓL SK DESPERADOS! 5:5
16:08 GÓL Tatran Střešovice C! 5:4
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #68 Jiří Friesz z trestného střílení (5:4)
13:54 GÓL SK DESPERADOS! 4:4
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #15 Ondřej Svoboda (4:4)
12:58 GÓL Tatran Střešovice C! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #98 Pavel Brautferger, asistoval #68 Jiří Friesz (4:3)
12:28 GÓL SK DESPERADOS! 3:3
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:55 Vyloučen hráč #18 Radek Skalička družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání
07:54 Vyloučen hráč #13 Marek Benda družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za vysoká florbalka
05:47 GÓL Tatran Střešovice C! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #25 Vítek Pištěk (3:2)
04:48 Vyloučen hráč #77 Martin Feix družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za opakované přestupky
04:25 GÓL SK DESPERADOS! 2:2
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #15 Ondřej Svoboda, asistoval #44 Jakub Mudra (2:2)
03:39 Vyloučen hráč #17 Jakub Květoň družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:47 GÓL SK DESPERADOS! 2:1
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil #16 Miroslav Medal, asistoval #66 Rudolf Javořík (2:1)
02:36 GÓL Tatran Střešovice C! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #16 David Hruška, asistoval #64 Albert Cibulka (2:0)
02:15 GÓL Tatran Střešovice C! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #57 Filip Hruška, asistoval #98 Pavel Brautferger (1:0)